Skocz do zawartości

yz 125 nie wkreca sie!!!


wilkoooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciśnienie sprężania

świeca

korekta gaźnika/czyszczenie

korekta kąta wyprzedzenia zapłony jeśli było grzebane

dziekuje za rade!!!! a wiesz jak ustawic zaplon??? musze miec do tego urzadzenia??? czy lepiej sie tego nie czepiac i dac komus kto sie zna!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ustawienia zapłonu potrzeba lampy stroboskopowej (tam jest na 99% elektronik) metodą na wyczucie lepiej nie próbować bo możesz całkowicie rozstroić i wcale nie odpali

 

gaźnik przedmuchuje sie spręzonym powietrzem dysze tak samo generalnie ściągnąc instrukcje serwisową i dasz rade to zrobić..........można też wypłukać w occie czy wymyć ropą

 

ogólnie tok postępowania jak w każdym innym moto najpierw czyścimy gaźnik później regulacja jak nic nie daje to zapłon jak nie zapłon to pomiar kompresji

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to zmierz kompresje manometrem,a moto dobrze odpala?trzyma obroty?

dobrze odpala trzyma obroty wszystko ladnie tylko sie nie wkreca!!!! niedawno bylo wszystko zmieniane tlok uszczelki swieca fajka gaznik wyczyscilem i dalej to samo!!! jeszcze zaplon mi zostal!!! dzisaj mam jechac do czlowieka ktory to robi i zobaczymy!!! mam obawy ze to zaplon jes cos nie tak bo jak go kupowalem to koles mowil ze to nie jest orginalny zaplon tylko od czegos innego!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze sie zalał (tak inaczej :P) i trzeba go chwile pomordować mi tez sie nie wkręcał przejechałem 10 km na małych obrotach a potem na rozgrzanym trzymałem go do 5 min na max obr jakie mógł mieć i albo puści i pójdzie albo sie spierdoli

 

W moim przypadku 3 razy pogaziowałem po 1-2 min i puścił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...