Skocz do zawartości

Naklejka na wahacz. Help me!! :(


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś miesiąc temu zakładając nowy napęd zerwałem naklejkę z wahacza, bo była porwana przez uderzającą ją, wcześniej wygiętą stopkę. Teraz zrobiło się w tym miejscu jakoś tak pusto. Chciałbym się dowiedzieć gdzie można dostać naklejki takich rozmiarów jak na tylny wahacz?? Dostałem trochę naklejek do ciuchów, ale nie są większe jak 15cm x 15 cm. Po za tym na wahacz przydała by się jakaś podłużna naklejka, np. logo Renthal`a. Czy może mi ktoś w tym temacie pomóc?? :| Ja nawet nie wiem skąd takie rzeczy się bierze.

Nie chodzi o to, że zachciało mi się motorek oblepiać, bo ja wyjątkowo nie lubię zbyt dużej ilości takich ,,tuningowych elementów” na motorze, ale na moim wahaczu zrobiło się jakoś... pusto. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na www.michelin.pl i napisz do nich maila z prośbą o nadesłanie materjałów reklamowych i naklejek. Ja tak zrobiłem i po jakimś tygodniu dostałem paczke z broszurami i z dużą ilością różnych naklejek. Z całej sterty wybrałem sobie dwie na wahacz i wyglądało super. :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na www.michelin.pl i napisz do nich maila z prośbą o nadesłanie materjałów reklamowych i naklejek. Ja tak zrobiłem i po jakimś tygodniu dostałem paczke z broszurami i z dużą ilością różnych naklejek. Z całej sterty wybrałem sobie dwie na wahacz i wyglądało super. :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:

 

co ja mam im napisać?? :roll: była opłata za te naklejki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tak:

 

Witam!

 

Jestem zainteresowany ofertą waszej firmy i chcę prosić o nadesłanie materjałów reklamowych. W szczegulności zależy mi na naklejkach reklamowych.

 

Podaj swój adres i Ci wyślą. Dostaniesz list zupełnie za free i będziesz miał te naklejki na wahacz.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sęk w tym, że naklejki na wahacz są superwytrzymałe i bardzo grube. Nie wiem jak wyglądają te naklejki Michelina, natomiast wiem, jak wyglądają Renthala - są naprawdę grube i bardzo wytrzymałe na uderzenia itd. Też mam na wahaczu Renthala (ale i tak co jakiś czas muszę wymieniać, bo dostają w d...).

Słabek, chyba mam jakieś naklejki Renthala, ale dość duże, mogą nie pasować na wahacz. Sprawdzę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tak:

 

Witam!

 

Jestem zainteresowany ofertą waszej firmy i chcę prosić o nadesłanie materjałów reklamowych. W szczegulności zależy mi na naklejkach reklamowych.

 

Podaj swój adres i Ci wyślą. Dostaniesz list zupełnie za free i będziesz miał te naklejki na wahacz.

 

pzdr

 

thx 8) mimo wszystko spróbuję z tą prośbą o materiały reklamowe :D

a co do tych naklejek na wahacz, to nie wiesz Dominik gdzie można taki kupić ?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kupić nie wiem, tego się chyba nie kupuje, tylko trzeba po serwisach motocyklowych poszukać...

Ja zawsze brałem z Rapida, tzn co zmiana zestawu napędowego zakładałem nowe naklejki. Akurat te Renthala są o tyle dobre, że ich grubość działa jak amortyzator - zapobiegają dość skutecznie przed uderzeniami o kamienie, korzenie, czy gałęzie (tzn przed porysowaniem).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternatywa jest naklejenie zwyklej naklejki i zalanie jej "kapka" lakieru bezbarwnego.

 

juz ten temat przerabiałem... siedziałem nocami u ojca w biurze i laminowałem wydrukowane wcześniej naklejki. woda nigdy pod nie nie podeszła, nawet po nurkowaniu w rzeczce, ale nie było patentu na ich przyklejanie. :D taśma dwustronna nie dawała rady :D

 

Dominiku, a co do wymiany tego napędu, to do zestawów napędowych dodają takie naklejki :?: :roll: ja ostatnio wymieniłem dwie zębatki i łańcuch i nic nie dodali :roll: hm... w sumie wszystko było zamawiane oddzielnie, bo nie było dostępnego u importera zestawu napędowego do Sendy, ale powinni taką naklejko-osłonkę dorzucić :roll:

hm... jeśli macie jakieś pomysły skąd można dorwać takie naklejki (potrzebne są na obie strony po jednej, czyli w sumie dwie) to dajcie znać w tym temacie :roll: do wiosny muszę coś wymyślec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Słabek - w Polsce jest tak, że jak nie poprosisz, to Ci nie dadzą, dla zasady chyba. Przykre to, ale prawdziwe.

W każdym razie jakbyś kupował zestaw Renthala, to naklejek takich w tymże zestawie nie ma, ale każdy szanujący się sklep powinien zrobić Ci taki prezent, jeśli poprosisz (w końcu taki zestaw to ponad 500 zł). W Rapidzie, póki były, takie naklejki nalepialiśmy na serwisowane motocykle, o ile ktoś sobie zażyczył.

Co do grubości naklejek Renthala na wahacz - ok. 2 mm grubości. To już poważna grubość, doskonale chroniąca wahacz przed mniejszymi uderzeniami i upadkami.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy... napiszę do tego Michelin`a i zobaczymy co przyślą. W między czasie muszę załatwić sobie katalog aunera. Słyszałem, że jest to bardzo dobry katalog z częściami enduro & cross. :roll: może uda mi się i taki katalog gdzieś zamówić... do wiosny mamy jeszcze trochę czasu... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest sens obklejenie całego motocyklu naklejkami?

 

dla mnie zbyt gęste obklejanie naklejkami motoru kojarzy się z wiejskim tuningiem. machniesz sobie z tyłu w maluchu na szybie ,,Pionier"`a i już masz +25 KM...

ja jeśli coś nakleje to po to aby ukryć jakieświększe zadrapanie, albo z powodów praktycznych. taka naklejka na wahacz ma sens, mi np. ciągle wygina się stopka i przy każdym wiekszym skoku uderza o ramię wahacza :banghead: już nawet przerabiałem naciąg sprężyny stopki, ale mało to dało :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...