Skocz do zawartości

Wszystko o KTM EXC 400/450/520/525


Rekomendowane odpowiedzi

siema, zauważyłem że jest coś nie tak z zawieszeniem w moim exc.. otóż

na wybojach strasznie agresywnie się zachowuje, właściwie nie amortyzuje, cała kierownica mi lata, strach szybciej jechać, jakby było za twarde (mówie o przednim)

za to na torze nawet przy mniejszych wyskokach przód strasznie siada jakby był za miękki.. (pewnie jest coś nie tak z tym dobiciem).

Jak mam teraz wyregulować ten przód, dodam że waże 65kg, w którą strone kręcić tą regulacją i czy u góry czy na dole i mniej więcej ile obrotów jak na moją mase żeby było wporzo od punktu 0.

Zauważyłem też że mam ciut krzywo ustawioną kierownice (od momentu uderzenia w samochód tydzień temu), jak ustawić żeby było prosto, na pułkach czy wziąć koło w kolana i mocno kręcić kierą w odpowiednią stronę ?

Jaki rocznik moto.? w serwisówce masz podane ustawienia fabryczne i najlepiej od tego zacząć ustawianie zawiechy pod siebie.

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik 2000, jakbyś podał mi ghollum dokładne ustawienie fabryczne byłbym wdzięczny bo nigdy nie umiałem czytać tych serwisówek..

 

co do kiery to zrobie tak jak mówi kolega wyżej.

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik 2000, jakbyś podał mi ghollum dokładne ustawienie fabryczne byłbym wdzięczny bo nigdy nie umiałem czytać tych serwisówek..

 

co do kiery to zrobie tak jak mówi kolega wyżej.

Przód, kompresja: na dole lagi pod plasikowym dekielkiem kręcisz w prawo na max i cofasz 14 kiliknięć, odbicie: u góry na ladze plasikowe pokręło kręcisz max w prawo i cofasz 14 kliknięć. Tył: kompresja: plastikowe pokrętło u góry amortyzatora kręcisz max w prawo i cofasz 5 kliknięć, odbicie u dołu amoryzatora pokrętło na śrubokręt kręcisz max w prawo i cofasz 20 kliknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód, kompresja: na dole lagi pod plasikowym dekielkiem kręcisz w prawo na max i cofasz 14 kiliknięć, odbicie: u góry na ladze plasikowe pokręło kręcisz max w prawo i cofasz 14 kliknięć. Tył: kompresja: plastikowe pokrętło u góry amortyzatora kręcisz max w prawo i cofasz 5 kliknięć, odbicie u dołu amoryzatora pokrętło na śrubokręt kręcisz max w prawo i cofasz 20 kliknięć.

 

Dokładnie tak mówi fabryka.Mi na takich nastawach jezdzi sie Fatalnie,za mięki i sie tak nie słucha|(exc 520 2001),proponuje twardo i powolne odbicie.Czy to dlatego,że zawias niejest juz nowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję manuala przedniego zawieszenia do ktm exc 2003 4t.

Nigdy nie miałem potrzeby robierania przedniego zawiasu. Po ostatniej wyprawie w góry zniknął mi lewy górny regulator i wylał się tamtędy olej. Zrobiło się miękko. Prawy regulator jest z kolei nie do ruszenia.

mój mail: [email protected]

Bardzo proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję manuala przedniego zawieszenia do ktm exc 2003 4t.

Nigdy nie miałem potrzeby robierania przedniego zawiasu. Po ostatniej wyprawie w góry zniknął mi lewy górny regulator i wylał się tamtędy olej. Zrobiło się miękko. Prawy regulator jest z kolei nie do ruszenia.

mój mail: [email protected]

Bardzo proszę o pomoc :)

http://slorider.com/KTM/manuals/WP4860MXMA2003.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo wlałem 7,5 żeby niebył taki miekki.Moto było z Niemiec,i zapewne ten olej który był to 5W.Po zmianie oleju nic sie nie zmieniło.Może byc również tak że jezdze dosc agresywnie i miekki zawias przeszkadza mi w jezdzie.Ale moze sie myle i z tym zawiasem jest coś nietak.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dwa problemy z moim exc 2004r

-nie wiem jak zmienić w liczniku rozmiar koła jak zaczyna się świecić to pokazuje 1885 a powinno być 2tys coś?

-gdzie można dostać mocowanie lampy mam ja zaczepiona na trytytki i świeci wszędzie ale nie na drogę a chce zarejestrować moto i potrzebne to będzie do przeglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...