Skocz do zawartości

Wszystko o KTM EXC 400/450/520/525


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mógł bym prosić o serwisówkę do KTM SXC 625 rok 2003 ?

 

Bo dziś laczki pociekły i nie chce tu zbytnio nękać was. co i jak... Co mogło to spowodować ? mogło to zę moto stało bardzo długo ? czytaj około roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/

Witajcie

 

Mógł bym prosić o serwisówkę do KTM SXC 625 rok 2003 ?

 

Bo dziś laczki pociekły i nie chce tu zbytnio nękać was. co i jak... Co mogło to spowodować ? mogło to zę moto stało bardzo długo ? czytaj około roku ?

 

Jak najbardziej. Po długich postojach uszczelniacze ciekną - zobacz też tylni amor czy się nie poci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie właśnie tylny dzś sprawdziłem bo go dokrecalem bo moto jest ostro za miękkie i jest git :)

 

Wczoraj pociekły w przednie dziś np. prawy lag zero wycieku tylko lewy mokry.

Po niedzieli zapewne powymieniam uszczelniacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna jeszcze kupic nowe tłumiki typu leo vince, akrapovic, mivv, fmf typowo do exc 520 z rocznikow 00 - 02 ??

Na alledrogo widze tylko do modeli od 07 w zwyz.

Prosze o pomoc, badz namiary na sklep, aukcje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka a j mam pytanko przymierzam sie do kupna kata mysle o exc 450, 520, 525 dlatego ze chcialbym miec rozrusznik i czasem wyleciec na droge z czasem kupic kola sm ale i czasem poleciec na tor czy to bedzie dobry wybor i czy cos ogarne do 10 k, w konkurencji nic mi nie wpadlo w okko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowcy, załozyłem do EXC 520 tłumik od SX-a. Moto wkreca sie na obroty bez przymulania, tak jak było na zwykłym tłumiku czyli ok, ale wydaje mi sie jakby miał troszke mniej mocy. Jest to mozliwe, trzeba jakos gaznik regulowac jezeli nie ma innych objawow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o chwilowe przymulenie po gwałtownym odkręceniu manetki,

nie powiem ci jakie dysze kupic, ja mam główną 185 zamiast 178 i iglicę na drugim rowku od góry, a mimo to wydaje mi sie ze mieszanka jest zbyt uboga bo swieca jest wypalona na kolor jasnobrązowy i strzela w wydech po puszczeniu gazu tak jak strzela gdy kończy się waha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Szukam następcy dla DRZ-S - czegoś co byłoby przede wszystkim lżejsze i trochę bardziej "żywiołowe" i energiczne (choć niekoniecznie dużo mocniejsze). Wybór padł na EXC400, zastanawiam się jednak również nad 450 - choć tu boję się, że mogę nie ogarnąć, a po co się męczyć ;)

 

W każdym razie mam na oku wstępnie dwie sztuki - czy może ktoś zna te sprzęty, lub jest w stanie coś doradzić choćby na podstawie fotek, ogłoszenia itp.?

 

1 - 400, http://allegro.pl/ktm-exc-400-stan-perfekt-2002-r-i3227172734.html

2 - 450, http://allegro.pl/ktm-450-exc-2003-i3227667016.html (cena podejrzanie niska...).

 

pzdr, Fat

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...