Skocz do zawartości

Wszystko o KTM EXC 400/450/520/525


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ja mam pytanie co do 525exc...rocznik 2004... :cool:

 

narazie przymierzam sie do niego ale na kołach SM...

ktos latał czyms takich.....???

jak moto sie zachowuje na asfalcie...??

 

potrzebuje go na latanie po torze, jakies lepsze winkle w górach i nie wykluczam przelotowych trasek... :crossy:

 

 

nie bedzie dostawac za bardzo po dupie...?? w zasadzie moto offroadowe i nie wiem jak to jest do konca...:/

 

czekam na wszelakie spostrzezenia.. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej nadaje się na supermoto, utwardzasz zawias, jeśli dużo latasz po mieście to przydałoby się też wiatrak na chłodnicę założyć. Stare silniki ktm-a są bardzo wytrzymałe więc jeśli nie kupisz trupa polatasz długo na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa znaczace roznice miedzy exc 520 a 525 ? zdaje sie tytanowe zawory w 525 ? . Kiedy poprawili tylną piaste w EXC ?.

 

Mialem okazje przejechac sie na SX 525 - jestem pod wrazeniem , to nie jedzie , to zapie**ala :D 4 biegi w zupelnosci mu wystarczaja

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy też macie w swoich ktm'ach tak że jak jest zimny silnik to strasznie sprzęgło szarpie ? jeszcze podczas rozgrzewania silnika jak poklikam kilka razy 'na sucho' sprzeglo to jest troche lepiej, ale itak szarpie podczas ruszania, jakby coś się kleiło ? ocb ? po 30sekundach już tego nie ma..

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy też macie w swoich ktm'ach tak że jak jest zimny silnik to strasznie sprzęgło szarpie ? jeszcze podczas rozgrzewania silnika jak poklikam kilka razy 'na sucho' sprzeglo to jest troche lepiej, ale itak szarpie podczas ruszania, jakby coś się kleiło ? ocb ? po 30sekundach już tego nie ma..

Nawet jak masz świeży olej to szarpie? Takie szarpanie przy ruszaniu często świadczy o wycietym koszu sprzęgłowym ale to objawia się cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby ktoś zmierzyć średnice szprychy w ktmie? Kupiłem nową piaste i za ch*ja nie chcą wejść do niej szpyrchy są za duże. Co robic? Zwrócić tą piaste?

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pare pytan do uzyszkodnikow EXC

 

1 . ile kosztuje duzy zbiornik paliwa ?

2. wozicie jakies taboly na blotniku , kanapie ? czy macie jakis bagaznik dorobiony ?

3. dorabial ktos sam chlodnice oleju ? od czego chlodnicy uzyl ? bo rozumiem ze mozna wpiac sie bezproblemowo w obieg oleju ?

 

chodzi mi o przystosowanie motocykla do dluzszych wypadow

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...