Skocz do zawartości

Wszystko o KTM EXC 400/450/520/525


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy na 520 exc 02" byly montowane tabliczki znamionowe ?????? bo na przeglądzie twierdzą że tak a ja nie widzę miejsca gdzie by był po niej jakiś ślad.......(mam tylko nr vin nabity na główce ramy)

pozdro paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy na 520 exc 02" byly montowane tabliczki znamionowe ?????? bo na przeglądzie twierdzą że tak a ja nie widzę miejsca gdzie by był po niej jakiś ślad.......(mam tylko nr vin nabity na główce ramy)

 

Powinieneś mieć tabliczkę, a tą tabliczką znamionową jest naklejka obok wybitego numeru ramy. Ta naklejka posiada info o moto. Ale dużo ktm-ów exc nie ma ich bo po prostu z biegiem czasu odklejają się od ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć tabliczkę, a tą tabliczką znamionową jest naklejka obok wybitego numeru ramy. Ta naklejka posiada info o moto. Ale dużo ktm-ów exc nie ma ich bo po prostu z biegiem czasu odklejają się od ramy.

Pytanko - a czy ktoś widział taką naklejkę? Nie kwestionuję Twojej wypowiedzi, pytam tylko z ciekawości. Oczywiście na mojej ramie ani śladu takowej ;) .

 

Pzdr.

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - a czy ktoś widział taką naklejkę? Nie kwestionuję Twojej wypowiedzi, pytam tylko z ciekawości. Oczywiście na mojej ramie ani śladu takowej icon_rolleyes.gif .

 

Jak będę miał czas to zrobię fotkę mojej tabliczki znamionowej czyli naklejki.

U nas dużo ludzi nie ma tej naklejek i jest dobrze, przeglądy przechodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę, ze nikt tutaj nie pisze, oprócz mnie. Może teraz ktoś mi pomoże. Mam problem z przełącznikiem świateł, tzn. kręci mi się dookoła własnej osi i widac w nim 2 otwory, w jednej maiłem spręzynkę i wsadziłem tam kulkę, ale zaduzo to nie dało, a druga jest pusta na wylot dziura i podspodem jest taki jakby trójkąt wycięty w tym przełączniku. Czy czegoś tam brakuje?

http://www.allegro.pl/item410060873_od_1_z...owy_do_ktm.html

Na pierwszym zdjęciu widać, jak się kreci ten przełącznik i jedną dziurkę widać. Może wiecie co tam powinno być. Najgorsze jest to, ze te przełączniki są nierozbieralne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem to samo lecz z kierunkowskazami, wszystko przez syf który dostał się do środka.

Właśnie, jest too praktycznie nie rozbieralne więc zostaje Ci kupienie nowego przełacznika( myśle że nie jest jakoś strasznie drogie) albo zrobić samemu przycisk i zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

dawno nie zaglądałem na forum a teraz widzę ,że ktoś miał fajny pomysł

z tym tematem. Jeżdzę od roku na KTM 450 EXC (2003)

Dla zainteresowanych podzielę się swoją opinią na temat tego motorku.

Widzę ,że dużo ludzi chcących kupic EXC waha się między 450 a 525

wybór jest prosty zależy gdzie i jak jezdzisz . 450 ma wystarczającą moc ,żeby

sobie pojezdzic po lesie po jakiś górkach czy jakiś tam bagnach (mocy napewno nie zabraknie)

,ale tak jak u mnie w okolicy gdzie jest dużo różnych żwirowni i mnustwo sypkiego piachu to 450

słabo daje sobie tam radę !!!

Jeżeli chodzi o sprawy techniczne to jestem raczej zadowolony z niego (zawsze wróciłem na nim do domu)

Moim zdaniem najważniejszą rzeczą jest pilnowac poziomu oleju przed każdą jazdą i czasu jego wymiany

po za tym zawory ,łożyska ,filtry i inne duperele .

Jak go kupiłem założyłem mu "na dzień dobry" neopreny na przednie zawieszenie ,wymieniłem łańcuch rozrządu,

uszczelniacze pompy wody, świece .Silnik działa jak zegarek ,ktoś napisał ,że Jak się dobrze serwisuje

ktma to ta maszyna musi jezdzic i to prawda !!! Na moim sam przejechałem 5000 km w trudnym terenie

a teraz ma przejechane prawie 12 000 (to bardzo dużo) i ma chęc jeszcze jezdzic.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 5-6 zbiorników zależy od terenu.Filtry co drugą zmianę oleju.

Ludzie licza na oako ze jedna mth to jeden bak czyli wychodzi z tego co napisales okolo 6 mth na wymiane oleju czy to nie za czesto ? Ludzie w wyczynach zmieniaja co tyle olej a to jest przeciez enduro.

Edytowane przez michal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...