Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadłem z takim pytaniem : Można jakimś sposobem podnieść zawieszenie ? Nie narzekam na komfort jazdy, ale jak dla mnie to siedzi trochę zbyt nisko i chciałbym trochę podnieść, co nadałoby też sportowego wyglądu.

 

Jeszcze spytam, czy jest jakaś alternatywa dla kupowania sportowej nakładki na miejsce pasażera ? http://www.kawasaki.pl/Accessory/Details/340E417CBBC?model=Ninja250R# Może są inne, które pasują albo cuś ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda taka sama jak w większości motocykli z prolinkiem i podobnymi. Musisz wstawić dłuższe łączniki zawieszenia potocznie zwane dog-bones. TRW w larssonie okolice 350zł ewentualnie akcesoryjne z ebay.

 

Alternatywa dla nakładki jest w postaci kompletnego zadupka wykonanego z dwóch elementów ale nie pamiętam nazwy. Hotbodies chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może namiary na jakieś ładne tłumiki akcesoryjne, badz znacie jakies nieakcesoryjne ktore pasowałyby do naszej niuni. Na allegro widze jeden uzywany za 630zł albo yoshimura za 1500. Interesuje mnie cos do 600-700zł max. W moim osłona jest juz tak poobijana, ze wyglada to ochydnie. Poza tym srebrny jest brzydki.

Na allegro był leovince ale widzę że już go ktoś kupił. Albo kupuj Dominatora albo poczekaj aż coś ciekawego na allegro się pojawi.

 

 

Jeszcze spytam, czy jest jakaś alternatywa dla kupowania sportowej nakładki na miejsce pasażera ? http://www.kawasaki.pl/Accessory/Details/340E417CBBC?model=Ninja250R# Może są inne, które pasują albo cuś ?

 

Pozdrawiam

Jeśli sprawa rozgrywa się o cenę to za ponad połowę ceny możesz mieć zamiennik http://allegro.pl/kawasaki-ninja-250-ex-nakladka-siedzenia-oslona-i3525672641.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ten zamiennik mógłbym wypróbować w sumie, bo oryginał kosztuje teraz 610zł bez przesyłki, a to wg mnie już lekka przesada.

Tylko potrzebuję czarny, ale to skontaktuję się z typem co wystawił ten zamiennik.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakie rolki wahacza macie zamontowane w Ninji 300? Próbowałem dwa komplety do kawasaki (śruba M10) i dupa.

 

Ninja nie ma rolek w wahaczu tylko łożyska ślizgowe i dwa igiełkowe w punkcie mocowania do ramy. Sprostuj pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam to samo :)

W dodatku gwint w wahaczu jest dużo mocniejszy niż ten na śrubach i przy wkręcaniu to gwint w śrubach ginie...

Oryginalne kawasaki kosztują ponad 130zł i gdybym wiedział o takich kłopotach przed zakupem dwóch innych kompletów to zakupiłbym tamte:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...