Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Hhehe a mi sie tam nic nie mieści ,no może błyszczyk. :biggrin:

Co do ubioru latam w kombi ze skóry firmy Dainese i nie czuje sie jakoś dziwnie ze wzgledu na moc mojej żabki.Każdy podchodzi do tego indywidualnie,ja kombi kupiłam uniwersalne kolorystycznie wiec gdy sie przesiade na cos innego bedzie jak znalazl,tak mam tez z kaskiem HJC i butami Sidi.Liczy sie dla mnie bezpieczeństwo a nie to co innni powiedza.Mało jezdzi kolesi w szortach na lytrach a pozniej przy upadku madry albo i nie Polak po szkodzie.Poza tym nawet przy szlifie z predkosci 50/60na godz wole leciec w kombi,ktore mnie ochroni niz w "dresach"bo ktos sie bedzie smial.Mam na to wyje..ne. :bigrazz:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja nie jezdze rowerkiem :icon_twisted: ,to jest male,lekkie moto sportowe. :biggrin:

Spalanie faktycznie ma malutkie i przyspiesza fajnie,do tego jest idealne dla niskiej kobiety. :icon_razz: ;)

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie odbijając i przepala mi tarcze jednocześnie żrąc klocki i benzynę. Teraz to chyba mam 6L/100KM :icon_rolleyes:

 

Syf złapały, a żeby to dobrze wyczyścić to trzeba totalnie rozebrać zaciski i od nowa uzupełnić płyn hamulcowy. Mówiąc po polsku zabulić 2x120zł plus klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłem już 3 czy 5 razy bez rozbiórki ale dokładnie i nadal kupa a cackać z płynem hamulcowym nie mam zamiaru. No i temat narzędzi słabo wygląda zwłaszcza, ze z tyłu łepki szpilek klocków mam omsknięte.

 

No po prostu nie mam głowy do hamulców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym, ale się przeziębiłem i mam potworny katar :(

Biedactwo :bigrazz:

Pewnie,ze sie lata. :icon_biggrin:

Jarenty daj zanc jak bedziesz latac, na gg moze( :icon_question: ), chociaz w tym tygodniu bedzie ciezko.

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...