Skocz do zawartości

Uważajcie na kretynów na skuterach


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero później zobaczylem że w moto brakuje prawego podnóżka a moja kurteczka i kask są lekko sfatygowane, gdybym to zobaczyl wcześniej to bym klientowi nie odpuścil

 

 

A mi się widzi, że to Ty miałbyś problemy prędzej niż on. Przepisy są takie jakie są i chyba "inteligentna" polska Policja" orzekłaby, że nie zachowałeś ostrożności podczas wyprzedzania czy coś w tym stylu.

Moich znajomych sporo kosztowały takie bezmózgie werdykty naszej kochanej "wykwalifikowanej Policji"

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do skuterzystów też nie mam zbyt pochlebnych opinii. W Poznaniu też jeżdżą jak chcą i gdzie chcą. Uprawiają skuterowy free style :D Czasami ma się ochotę przyłożyć takiemu w łeb... A jeszcze gorsi są rowerzyści - uważać na mnie bo jadę! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem Majesty 125 (zar. na 50),

pitbul200 nie chce cie martwić ale ten twój skuter to jakaś mina jak to sie stało ze jest zarejstrowany na 50cm3 bo nie kumam :D

 

Ludzie i 400 rejestrują na 50... Miałem w ręku włoski Brief od tego skutera, miał tam 50ccm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha kretyństwo na skuterach, aż mi się przypomniała parada na zlocie w złocieńcu w 2005r, jechało kilka takich i to odziwo ''na przedzie'' całą szerokością i do tego jakimś dziwnym slalomem, za cholere nie można było tego qrestwa wyprzedzić. Baa nawet te gnojki chciały wyprzedzić organizatora jadącego na początku parady,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah no wlasnie, wszystko da sie załatwic jesli ma sie $ :)

Co do autora tektu to nie rozumiem jak mozna odpuscic. Jak ja bym sie glebnol to najpierw bym sprawdzil czy moto jest cale. A nawet jesli by bylo to pokazalbym uszkodzenie które juz bylo . Lub rysku które 100% zrobią sie nawet jak Ci sie moto przewróci gdy stoisz w miejscu!

Nie wiem ja tam nie po puszcze nikomu... Jakos jeszcze nigdy na tym zle nie wyszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by zrobiła Policja gdyby go zatrzymała...? Trudne do przewidzenia...

 

POKAZAŁ BY IM WŁOSKI BRIEF I OK

 

A TO NA KARTE ROWEROW Ą 14 LETNIE MŁOKOSY MOGĄ TYM JEŻDZIC :)

 

WEDŁUG MNIE TO JEST WAŁEK I FINITO :crossy: LEWIZNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POKAZAŁ BY IM WŁOSKI BRIEF I OK

 

A TO NA KARTE ROWEROW Ą 14 LETNIE MŁOKOSY MOGĄ TYM JEŻDZIC :)

 

WEDŁUG MNIE TO JEST WAŁEK I FINITO :crossy: LEWIZNA

 

No tak, tylko wiesz, goś patrzy i wie, że to nie jest pojemność, która jest w dowodzie czy tam w briefie. Wydaje mi się, że mogą przecież skierować na badanie techniczne w celu stwierdzenia prawdziwej pojemności silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tez jestem za tym zeby jednak i na skuter obowiazywal jakis "papierek"

 

I dlatego tez jestem za tym zeby gnoje zdawali normalny egzamin w osrodku tak jak kazdy na A lub A1, bo 90 % nie ma pojecia o jezdzie i przepisach co u kolegi poskutkowalo.

 

co ciekawe klient byl kolo czterdziestki, ale ja popieram to żeby na kazdy pojazd silnikowy byl wymagany dokument uprawniajacy do prowadzenia takiego pojazdu

 

Jestem za tym aby nie było "jazdy na dowód". Wystarczyło by jak każdy by zdał egzamin na kartę motorowerową. Nawet po takim egzaminie cokolwiek w głowie zostaje.

 

Panowie, badzcie sprawiedliwi. Nie dalej jak pare dni temu wypowiadalismy sie w watku zalozonym przez 17 latka smigajacym GixR-em "ktory to sie edukowal robiac test na PJ na komputerze" oprocz paru wesolych komentarzy jakos nie bylo atmosfery nagonki a tu prosze...

A jaka jest roznica miedzy kims takim a skuterowcem bez papierow bo jak dla mnie to jakies 120kM

Zreszta wystarczy zajrzec do watku o PJ by zobaczyc ze zwolennikow jazdy bez papierow nie brakuje...

 

A jeszcze gorsi są rowerzyści - uważać na mnie bo jadę!

 

A rowerzystom daj spokoj :icon_mrgreen: Choc na rowerku nie jezdze po drogach publicznych to jednak jest fajny sport :icon_razz:

Edytowane przez Earl77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rowerzystom daj spokoj :icon_mrgreen: Choc na rowerku nie jezdze po drogach publicznych to jednak jest fajny sport :icon_razz:

Ja też bardzo dużo jeżdżę rowerem tyle, że wolę w "dziczy" a nie mieście... Jazda w mieście przyjemności nie daje :biggrin: Nic do nich nie mam, tylko do niektórych wyjątkowo tępych osobników, którzy usilnie się pchają w mieście na szosę, pomimo znikomych znajomości przepisów ruchu drogowego. Do tego jeszcze czasami taka pi*da Cię zablokuje i wielce zadowolony. A o przejeżdżaniu na czerwonym nie wspomnę bo to już naturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj byłem w Gostyniu co tam na ulicy sie dzieje to masakra ... Jeżdżąc tam bałem sie bardziej niż we wrocku, a byłem puszką... Ale nie oto chodzi, tam jest dużo ulic 1 kierunkowych patrz tirowiec ma migacz w brawo bo chce zmienić pas , a zemną jeszcze skuterowiec jedzie , wiec ja zwolniłem tirowiec jest w połowie już na prawym pasie a koleś skuterem sie pcha prawą i już jest w promieniu przyczepy więc ja zatrąbiłem i mrygnołem długimi to tirowiec sie skapnął o co chodzi wiec już pościł tego skuterowca... a żeby łepek sam jechał ale on jeszcze z dziewczyną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za tym zeby gnojki zdawały egzamin i zeby ten egzamin nie odbiegał zabasrdzo od normalnego egzaminu na A czy A1 a wiek 13 lat na motorower to moim zdaniem dobry wiek sam jezdizle mna motorze w wieku 6 lat po niepublicznych drogach i wiem jak to boli gdy nie mozna pojezdzic po normalnej drodze przez tak długi czas :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawy przypadek ale nie mozna uogólniac ze wszyscy skuterowcy to debile. Bo tak patrząc to wszyscy jestesmy debilami bo zawsze wśród nas znajdzie sie jakas czarna owca. Na skuterkach tez jak ktos pisał jeżdzą motocyklisci chociaz fakt faktem są w miejszości. Szczególnie ze gównianego jonchenga mozna kupic juz nawet w biedronce. Co do wieku tez nie gadajcie, mozna miec 15 lat i być rozważnym a można 30 i być debilem, zresztą sami widzicie na trasie co często wyrabiają niektórzy kierowcy samochodów i najczęściej wcale to nie są młode osoby. Na motorowery po 18 tez powinno być coś na wzór egzaminu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawy przypadek ale nie mozna uogólniac ze wszyscy skuterowcy to debile

 

Na skuterkach tez jak ktos pisał jeżdzą motocyklisci chociaz fakt faktem są w miejszości. Szczególnie ze gównianego jonchenga mozna kupic juz nawet w biedronce. Co do wieku tez nie gadajcie, mozna miec 15 lat i być rozważnym a można 30 i być debilem, zresztą sami widzicie na trasie co często wyrabiają niektórzy kierowcy samochodów i najczęściej wcale to nie są młode osoby.

 

za tą wypowiedź masz u mnie konkretną flaszke :icon_biggrin: (wyśle pocztą :icon_mrgreen:)

 

ludzie jeden przypadek i robimy nagonke ?? opanujcie sie i czepcie tramwaju......... zaraz ja założe temat to wariat na cbr 900 wyprzedził mnie wywaliłem sie urwało mi jaja i zaczynamy nagonke na ludzi na sportach potem to debil na czopku przejechał o 19 pod moim blokiem na pustym wydechu i nie usłyszałem co mówią muminki i nagonka na czopki.........potem idioci na enduro jeźdzą po ścieżce i niszczą jej niepowtarzalny żużel i nagonka na tychże.....

 

po tygodniu dojdziemy do wniosku że wszyscy motocykliści to idioci :icon_mrgreen:

 

przestancie sie czepiać sraczy owszem są brzydkie ale mają pełno zalet których nie ma zwykłe moto owszem jakaś tam grupa ich posiadaczy to faktycznie kolesie po 14 lat co nie wiedzą która stroną sie w polsce jeździ ale są też normalni....

 

bez urazy swoją wypowiedzią sie naraże ale moim zdaniem większe zagrożenie powodują posiadacze sportów w moim mieście niż kibli...........3/4 z nich mają kasy jak lodu wywala sie skasują moto to opłaca mandat i kupią następny i zero wniosków....częsć posiadaczy skuterów to mamusia lub tatuś kupili w biedronce jak rozbije to ojciec mu wpierdy spuści a matka do końca życia nie pozwoli na rower nawet wsiąsć )bogaci 13 latkowie jeźdza na nsr 125/50 )....do tego mają czym odkręcić ich moto nie waży 50kg tylko 150 jeźdzą nie 20 tylko 200km/h .........

 

nie zapominajcie że kibel z biedronki przy byle zderzeniu łamie sie w 80 częsci i nic z niego nie zbudujesz a sport przy upadku łamie plastiki i jedzie dalej nie mówiąc o enduro......to też działa na wyobraźnie....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...