Skocz do zawartości

Zdjęcie z fotoradaru... od tyłu?!


Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze tylko trzeba byłoby domagać się wykazania w dokumentacji technicznej, że fotoradar ma możliwość robienia fotek od tyłu z dowolnego kąta. Z tego co mi wiadomo kąt wycelowania ma niebagatelne znaczenie przy prawidłowym pomiarze. Fotka wskazuje, że radar był po drugiej stronie drogi. Jaki był więc kąt - niech matematycy policzą, ale jak na mój gust za duży.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak taki fotoradar trzepnie mi fotę z przodu, akurat w momencie kiedy napie*dalam na pełnej pi*dźie, to co wtedy???

Uśmiechać się trzeba nawet w szczęce :)

Edytowane przez gnida

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z pracy dostal zdjecie od tylca w puszce i .... zaplacil.

U mnie na wsi tez ponoc fotoradary moga robic fotki w dwie strony. Okolo 1.04 br mialem dosc znaczna predkosc przy fotoradarze - oddalajac sie od niego. Jadac z powrotem zobaczylem ze budka byla wypelniona (u mnie sa takie ze mozna stwierdzic czy jest cos w srodku czy nie - jest albo lustro/szklo, albo widac okragla kamerke). Do dnia dzisiejszego nic mi jednak nie przyszlo wiec mysle ze bedzie OK. Jednak od tej pory jestem bardziej ostrozny w takich sytuacjach.

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...