Skocz do zawartości

Problem z silnikiem Kawasaki 750C ZEPHRY


bubuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje pomocy w następujących sporawach:

1) podczas dodawania ostro gazu z rur leci czarny dym jakby silnik w nadmiarze palil olej i chyba to robi gdyż go ubywa i to dość sporo przy ostrzejszej jezdzie nie wiem co może być przyczyną w tym motocyklem czyżby zawory puszczały asz tak strasznie czy juz tragedia i trzeba robić szlif silnika możecie coś doradzić ??

2) Ma ktoś może instrukcje obslugi do tego motocykla w wersji elektronicznej był bym bardzo wdzieczny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze faktycznie masz racje teraz jak mi napisales to sobie przypomnialem ze jak olej spala to na niebiesko dymi tak samo jak i samochod

czyli jedyna opcja to trzeba jechac na regulacje gaznikow bo samemu tego nie zrobi

 

A co sadzisz o dolewaniu do oleju roznego rodzaju uszczelniaczy silnika co bo mi w jednym miejscu cieknie troszeczke a kurcze niechce mi sie rozbierac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tu ostatnio bardzo mądrze napisał - "półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów"

jak ci cieknie i chcesz się tego pozbyć, to musisz zmienić uszczelkę i tutaj inaczej się nie da.

Pzry daniu gazu to raczej normalne że spaliny sie czarniejsze zrobią kwestia na ile czarne.

 

A inne pytanie - co to znaczy "sporo oleju ubywa?" Ile jest sporo? To jest typowy olejak, czyli zawsze trochę oleju będzie brał - tak jest zaprojektowany...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...