Skocz do zawartości

Yamaha dt 125 r Nieuczyciwy SPRZEDAWCA!!!


bart90dt125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupił ode mnie motor i od 2 miesięcy zapewnia, że wyśle mi umowę, jutro, do dzisiaj nie mam, a tu widzę że chce sprzedać mój stary motor bez przerejestowania na siebie. Do tego nawet opis jest nie prawdziwy, bo zębatek i łańcucha nie wymienił!! widzę po zdjęciach, za dobrze ten motor znałem.

 

yamaha dt 125 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wpadnie na fotoradar, to jako właściciel wskażesz użytkownika, który korzystał z motocykla w tym czasie. a jak się będzie gość stawiał, to zażądasz zwrotu "pożyczonego" motocykla :icon_mrgreen:

 

nawiasem mówiąc jest to kolejny przykład, że przekręty i sprzyjanie im nie popłaca; facet oszczędza na podatku, umowę dostaniesz jak on sprzeda moto czyli spisaną z kolejnym właścicielem. a póki co możesz sobie pluć w brodę i przyjąć swoją głupotę jako przestrogę na przyszłość

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no tak ale kase zapłacił??? jesli zapłacił to masz kase i motor mozesz odzyskac:) I jestes z kasa do przodu a moto tez bedzie :icon_exclaim:

 

przyjechać nocą do nowego właściciela i "odebrać" swój motocykl? W zasadzie można tak zrobić z każdym innym...

 

W jaki sposób proponujesz odzyskanie sprzętu, skoro zapłacono już za niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób proponujesz odzyskanie sprzętu, skoro zapłacono już za niego ?

Ale rozumiesz że umowy nie podpisano? Moto jest aktualnie założyciela tematu.

 

W każdej chwili może iść na policje i zgłosić kradzież.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiesz że umowy nie podpisano? Moto jest aktualnie założyciela tematu.

 

W każdej chwili może iść na policje i zgłosić kradzież.

jakby to było takie proste, założyciel tematu zamiast zamartwiać się brakiem umowy i zakładać ów temat, liczyłby zyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza było spisać umowe- koleś nie musi przerejestrować na siebie a tylko opłacić urząd skarbowy.Ja bym rozważył na poważnie jak ci tak zależy na tej umowie nastraszenie go tą policją i powinno podziałać bo z prawnego punktu widzenia moto nie zmieniło właściciela;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...