Skocz do zawartości

Moto troszke zesłabło..


Rekomendowane odpowiedzi

kup STP srodek do oczyszczania (gazników i ogolnie caleko ukladu paliwowego) naturalnie do benzyny ! Kup wache na dobrej stacji! do pełna wlej tego srodka i rób km bedzie lepiej... Jak wyjedziesz ten 1 bak to otwórz spływy komorowe i spusc paliwo (na zakreconym kraniku). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

He he co to reklama potrafi zrobić z człowiekiem. W Polsce wszystkie paliwa pochodzą z 1 rafinerii (jedynie paliwa typu shell v-power są podobno importowane) i z reguły w danej okolicy wszystkie stacje zaopatrują się w jednej hurtowni. U nie są obok siebie (ok 50m) 2 stacje Orlen i Neste, różnica w cenie litra pb95 ok 10gr a paliwo dowozi im ta sama cysterna wiec wybacz ale wole zatankować 10gr taniej i nie słuchać nartenta w firmowej koszulce czy nie mam ochoty na batonika albo cole przy płaceniu. Pomijam oczywiście stacje typu "U Zdzicha" bo tam faktycznie nie wiadomo co leją do baku i w takich nigdy nie tankuje.

 

 

W gów** prawda. Tankowałem na Shellu a później na Neste. Za każdym razem po zatankowaniu na Neste miałem 0,5l/100km większe spalanie. Ta sama jazda, te same prędkości, ta sama trasa. Nadal uważasz, że jest to samo? Teoretycznie zaoszczędzisz 2zł na baku a praktycznie stracisz 7zł.

 

p.s Na Shellu nikt mi dupy batonikami nie zawraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywisice tak duzo oszczędzasz tankując na bliskiej czy petrochemi?? dla mnie to nie ma sensu tankowac na taki stacjach.Nawet ja w 2t(pojedzie na wiekszosci paliw) leje paliwo markowe typu:shell,bp,statoil,ostatecznie orlen.Duzo wiecej nie płace niz na jakis bliskich a jestem pewniejszy.Szkoda silnika na jakies wynalaazki typu bliska.

Bliska, to stacja Orlenu, tylko ma inną nazwę.

Statoil i Shell ma importowaną bene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leje paliwo markowe typu:shell,bp,statoil,ostatecznie orlen.Duzo wiecej nie płace niz na jakis bliskich a jestem pewniejszy.Szkoda silnika na jakies wynalaazki typu bliska.

sprawdź następnym razem kolego skąd te twoje "markowe" stacje biorą paliwo :biggrin: możesz być mocno zaskoczony, kiedy okaże się że, Statoil (poza vpowerem), shell, bliska jak i pewnie 90% innych stacji bierze paliwo z PKN Orlen.

Co do samej bliskiej, to żeby było zabawniej, nie tylk obierze od nich paliwo, ale jest ich tanim brandem, ot taki orlen o niższym standardzie usług.

Z wymienionych przez ciebie jedynie BP nie zaopatruje się w orlenie.

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci zesłabło... to kup sobie naklejkę mocy :notworthy: :icon_evil: :lapad:

 

 

Kurcze, wlk dzięki za rade, ale niestety już próbowałe,

4 naklejki na baku, po 2 na zadupkach, i nic nie pomogło, jedną wiekszą miałem na deklu silnika, moto lepiej się zbierało, ale od temperatury odkleiła mi się i znów muł...nie wiem gdzie mogę dostać drugą naklejkę mocy, którą miałem na silniku, ale jak znajde to odrazu przyklejam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...