Skocz do zawartości

Świeżak


cimach
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdze dopiero od jakiegoś tygodnia i kilka myśli- wujka dobra rada sie nasuwa.

 

1) Nie wystawiaj nogi na zakręcie

 

2) Odległość między martwym policjantem a krawężnikiem i pobliskimi krzakami jest zawsze mniejsza niż szerokość motocykla

 

3) Kierowcy w samochodach to barany

 

4) Na skuterach jeżdżą dzieci bez znajomości przepisów jakiejkolwiek

 

5) Bluesowa chrypka to nie wrodzony dar

 

6) To prawda że na motocyklu wieje

 

 

Jeszcze nie zginąłem co uważam za sukces , a życie motocyklisty nie jest lekkie , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. życie to nie bajka , nie głaszcze cie po jajkach :)

 

:icon_razz: :bigrazz:

 

natomiast dlaczego wszystkich kierowcow aut wsadzasz do jednego wora? mysle,ze znakomita wiekszosc forumowiczow ma moto jako 2gi srodek transportu, wiec mozesz sie narazic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no... bez takich :bigrazz: jak ja jadę autkiem i widzę motor zbliżający się do mnie to zjeżdzam do prawej krawędzi i puszczam :icon_razz: Po to są motory by nie stać w korkach :)

 

Nikomu nie ufać zwłaszcza łysym dresom w bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym odległośc między śpiącym policjantem a krawęznikiem to najgorsze miejsce gdzie możesz wjechać - tam zbiera się cały syf z ulicy i czesto-gesto można złapać kapcia bo będa tam gwoździe czy inne smieci.

 

Poza tym:

jeździj z głową, nie ufaj NIKOMU absolutnie na drodze, nawet sobie

jesli jestes bliski niebezpiecznego manewru i myslisz "raczej dam rade" to zmien myslenie na "raczej nie dam rady" i odpuść sobie

 

Na zakrętach uważaj na brud, piach ,olej, studzienki i samochody które tną zakręt poza linie środka i mogą Cię trafić. Nie jeździj nigdy w tzw. martwej strefie lusterka samochodu - oni cię nie widzą i zajadą drogę. (nawet jak widzą to zajeżdzają też). przy wyprzedzaniu rob to stanowczo lecz ostrożnie i patrz co robi kierowca samochodu - jego ręce - może przygotowywać się do skrętu, może gada przez telefon i nie czai co jest na drodze, może plotkuje z pasażerami itd

 

Poza tym unikaj frajerow o niskim IQ (tzn,. niższym niz zwykli kierowcy, jesli może byc niższe) takich frajerow poznasz bo spojlerach, głosnym wydechu w samochodach starszych niż ich kierowcy. Tych pacanow omijaj z daleka, lubia podpuszczac, spychac z drogi itd

Poza tym : Ciesz się zyciem, walcz z prochnicą. Czy jakoś tak to było... :icon_razz:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to nikomu nie ufać, zwłaszcza babom za kółkiem. I to nie jest stereotyp....

No i obraziłeś wiele bogu ducah winnych dziewczyn, wliczając w to własną.... I po co? To JEST stereotyp.... Choć wczoraj jedna pani mi ułamała kierunkowskaz, bo nie wiedziała że boczne lusterka tez są od patrzenia...

 

Zapraszam do pojeżdżenia za moją lepszą połową. na moto.

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...