Skocz do zawartości

Kask do 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Bo jak patrzysz na stronie internetowej poswieconej konkretnemu kaskowi, to podaja na jakich uderzeniach byl testowany, jakie ma atesty, z czego dokladnie jest poskladany, i w przypadku kasku nie schodze ponizej 500funtow. Nie mam zamiaru, aczkolwiek zanim kupie dany kask to wlasnie, posprawdzam na necie czy tej ceny jest rzeczywiscie wart. Tak jak jest kolosalna roznica pomiedzy 100zl - 1000zl, tak tez jest 1000zl - 2000zl.

Edytowane przez Sestorme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaku, ale ten kask jest najprawdopodobniej bardzo bezpieczny, podstawą niech będzie:

 

http://sharp.direct.gov.uk/testhelmetlist?...&discontinued=1

 

Dla przykładu porównania:

 

http://sharp.direct.gov.uk/testhelmetlist?...&discontinued=1

 

Kasz kask powyżej 500 futów. Nie bądź śmieszny.

 

Pochwal się w czym śmigasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej więc, żeby pytający wybrał jak najlepszy kask za tysiąc złotych, co w naszych przeciętnych warunkach i tak jest niezłym wynikiem. a epatowanie swoimi zarobkami jest w złym guście, Sestorme. nie masz nic sensownego do powiedzenia - odpuść sobie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bell mx5 carb. Ja nie pisze nic o zarobkach, kazdy kupuje to, na co go stac, wyrazilem po prostu swoja opinie na temat kaskow do 1000zl. Ja bym chcial zobaczyc cwaniakow z tej strony, czy jezdza w pieciogwiazdkowych kaskach za 70 funtow. Wierzysz w to? Napewno ten caly 'rating' jest uzalezniony od cenowej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bell mx5 carb. Ja nie pisze nic o zarobkach, kazdy kupuje to, na co go stac, wyrazilem po prostu swoja opinie na temat kaskow do 1000zl. Ja bym chcial zobaczyc cwaniakow z tej strony, czy jezdza w pieciogwiazdkowych kaskach za 70 funtow. Wierzysz w to? Napewno ten caly 'rating' jest uzalezniony od cenowej kategorii.

 

Powinno być zrozumianym dla Ciebie faktem, że uwaga Jeszuy nie tyczyła się tylko tego tematu. Poza tym nie jeźdźisz w niczym specjalnym. Kup sobie coś lepszego, za 485 funtów są dużo lepsze garnki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe, ale ten jeden jest wedlug mnie bardzo wygodny, podoba mi sie jego wyglad oraz wcale nie jest za ciezki. Ale zapewne wychodze na frajera, bo wydalem tyle kasy na kask, a wedlug strony ktora podales to ten kask tak samo wychodzi w testach bezpieczenstwa jak Lazer LZ6.

To co, teraz wszyscy zakladamy Lazery LZ6, bo kosztuje tylko 70 funtow, a zdaje testy tak samo jak najdrozsze kaski!

Edytowane przez Sestorme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro stac Cie na Y2K to co poniektorzy nie maja nawet o czym z Toba gadac jesli chodzi o wybor kasku, mozesz sobie pozwolic na najdrozszy kask na rynku, z pelna gamą gwiazdek,.

Jakbys zarabial 1500 zl, musial oplacic za to studia, zyc i jeszcze wyposazyc moto, gadal bys inaczej.

Wszystko jest kwestia potfela.

 

Tutaj sie rozchodzi o cos innego. Vector dal mi do zrozumienia wklejajac linki odnoszace sie kaskow z zupelnie roznych szczebli cenowych, co ja zrozumialem jako przekaz, ze kaski sa sobie rowne, bo przeciez maja tyle samo gwiazdek, jestem ciekaw, czy powinienem odstawic aktualny na polke, i zgarnac z polki w sklepie tego Lazera za 70 funtow, bo wyniki maja przeciez takie same, po co przeplacac? Vector, jezdzisz w takim za 70 funtow? Pochwal sie w czym smigasz.

 

Odnosnie studiow, to sam nie mialem lekko. Zrobilem dwa w cholere trudne kierunki techniczne za jednym razem i zapieprzalem na czarno w hartowni stali zeby miec gdzie mieszkac, miec co jesc i oplacic studia. Samotna matka nie miala zadnych mozliwosci mi pomoc, wrecz przeciwnie, jeszcze ja pomagalem jej. To co teraz mam to tylko zasluga tego, ze ciezko na to pracowalem, a zapie**alac nikomu nikt nie zabrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zapewne wychodze na frajera, bo wydalem tyle kasy na kask, a wedlug strony ktora podales to ten kask tak samo wychodzi w testach bezpieczenstwa jak Lazer LZ6.

 

Sestorme, ja Cię proszę, przestań już pie*dolić.

 

PS. Mój najwyższy model Arai, ma też tylko 4 gwiazdki :( Ogarniasz co to Arai?

 

Co do meritum tematu, Sharki bardzo dobre kaski, w dobrych cenach, bardzo przyzwoicie wykonane, jak dla mnie najlepsza relacja ceny do jakości. Fakt, że do Shoei, czy Arai brakuje, ale to nie ta półka cenowa. Wybierając tego RSI, prawie pewnym jest, że będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest forum motocyklistów czy poczytaj mi mamo...

 

Sestorme tak chwal się dalej, bo masz czym. też planuje zakup kasku i wolłbym zasięgnąć konkretnych informacji, jak z głową nie pojade na moto to nawet najdroższy kask mi jej nie przywróci.

Edytowane przez radko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam - jeżeli można to chciałbym dołączyć się do tematu i tym samym go odświeżyć - mianowicie również rozważam kupno kasku do 1000zł. (zamknięty i najlepiej z blendą przeciwsłoneczną). Proszę was o pomoc ponieważ nie chciałbym kolejny raz popełnić gafy jaką popełniłem 2 lata temu kiedy to zaczynała się moja przygoda z jednośladem. Chodzi o to że mój pierszy kask nosił fajną nazwe NITRO :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: Kojot model chyba 760 - totalna porażka pod każdym względem pomijając fakt że niedawno zauważyłem że skorupa zaczyna poprostu pękać - kolega polecił mi AGV S4 SV MULTI ZEBRA

 

http://moto.allegro.pl/kask-agv-s4-sv-mult...1301883074.html

 

szukałem na innych forach i nigdzie nie mogę o nim poczytać choć o samej firmie AGV za ciekawie nie piszą - pozdrawiam

Edytowane przez maaly4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 dość głośny kask i ogolnie bez szaleństwa. jak chcesz fajny kask w dobrej kasie to proponuje zainterseować się GP PRO. moze nie ma blendy ale za to jest lekki i bardzo stabilny. ze wzgledu na to ze to starszy model cena jest bardzo atrakcyjna a i półka kasku zdecydowanie wyższa

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...