Skocz do zawartości

KAWASAKI EL 250 B - Jak odblokować ???


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam taki sam problem. Moto wkręca się do pewnego momentu - ok. 5000 obr/min., i dalej nic, choć jeszcze połowa manetki do wykręcenia została. Jeden temat przeskoczyłem. Mianowicie w przepustnicy podciśnieniowej są 4 otwory, które zaślepiłem. Powodują one, że przepustnice nie podnosiły się do końca, nie odsłaniały pełnego przelotu gaźnika. W ramach eksperymentu zaślepiłem Poxiliną, i motorek chętniej się wkręca na obroty. Ale to jeszcze nie to. Otwory są w górnej części przepustnic, bliżej membran.

Nie ma żadnych kryz w wydechu, chyba że inne rury wydechowe były do otwartej i zdławionej wersji.

Ciekaw jestem Waszych sugestii. A może ktoś już przerabiał temat i zechce się podzielić info?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gt80 ten sprzęt poleci spokojnie 140 moj latał 150:)

znajomy kupił w ty samym czasie takie samo moto jak jak miałem, z niemcowni, i tez mu leciał max 120! dał go do mechaniora zeby cos z ty

zrobił- całe gazniki posprawdzał i wszystko co było z nimi związane i moto leciał nadal te 120! okazało si ze zblokowany jest na rozrządzie i wtedy to kosztowałe sporo kasy-cos około 1200pln:( sprzedał to moto i kupił takie samo-niezblokowane! jak teraz sytuacja wygląda to nie wiem! musisz podjechac do kogos kto sie zna na tych sprawach i sie dowiesz!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...