Skocz do zawartości

nowy akumulator padl po 20 km


bensz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

noo własie dlatego sie tez namyslam bo wiadomo motor trzeba bedzie zmienic jeszcze rok czasu i bede go sprzedawał:bigrazz: mysle ze aku tanszy wytrzyma, czasem zdarza sie tak ze kupuje sie cos tanszego i jest rownież dobre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo własie dlatego sie tez namyslam bo wiadomo motor trzeba bedzie zmienic jeszcze rok czasu i bede go sprzedawał:lapad: mysle ze aku tanszy wytrzyma, czasem zdarza sie tak ze kupuje sie cos tanszego i jest rownież dobre:)

 

 

No pewnie. Trzeba sobie jakoś usprawiedliwić oszczędzanie.

Mnie nie stać na oszczędności, bo zbyt wiele razy zbyt dużo mnie potem kosztowały.

Poza tym ciekawe podejście: -nie ma co inwestować, bo i tak sprzedam. Niech inni się martwią.

Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie. Trzeba sobie jakoś usprawiedliwić oszczędzanie.

Mnie nie stać na oszczędności, bo zbyt wiele razy zbyt dużo mnie potem kosztowały.

Poza tym ciekawe podejście: -nie ma co inwestować, bo i tak sprzedam. Niech inni się martwią.

Gratuluję

a co Stasiu moze sprzedajac motor mam mu zrobic remont silnika, wymienic naped, zalozyc nowe opony, nowe klocki zalac nowym olejem dorobic zapasowy kluczyk i jeszcze dac gwarancje na 2 lata :clap:

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Stasiu moze sprzedajac motor mam mu zrobic remont silnika, wymienic naped, zalozyc nowe opony, nowe klocki zalac nowym olejem dorobic zapasowy kluczyk i jeszcze dac gwarancje na 2 lata :icon_eek:

pozdrawiam

 

 

Rzecz w tym, że jak masz coś zrobić to zrób to porządnie, a nie "na odpierdziel", tylko dla tego, że masz już w planie szukać kupca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Stasiu moze sprzedajac motor mam mu zrobic remont silnika, wymienic naped, zalozyc nowe opony, nowe klocki zalac nowym olejem dorobic zapasowy kluczyk i jeszcze dac gwarancje na 2 lata :icon_eek:

pozdrawiam

Masz racje, lepiej komus sprzedac padline.

Akumulator to przeciez nie jest kosmiczny koszt. Jak mam zamiar przed planowana sprzedaza jezdzic to zawsze wszystkie wymiany robie na biezaco czy jest to aku, czy olej, lancuch albo klocki. Nie wymieniajac mozesz doprowadzic sprzeta do ruiny i zanizyc wartosc przy odsprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie się bo nie ma o co. Nie jest istotne w jakim stanie się sprzedaje motocykl, tylko JAK się go sprzedaje. Jeżeli ktoś ma zakatowanego rzęcha i sprzedaje go jako "nówkę sztukę" to chamstwo. Jak sprzedaje i mówi - "wymieniłem wszystko, generalka itp" a rzeczywiście wymienił, to chce milionów złotych (logiczne) i go nie sprzeda. A jeżeli sprzedaje i mówi co wie (wymień rozrząd, kompresja pada, etc) to gdzie tu "odpierdziel"? Wystarczy być uczciwym, to chyba jest podstawa.

Pax vobiscum, do motocykli nie należy się modlić, tylko nimi jeździć (i choć troszkę szanować w technicznym sensie jak się chce do domu dojechać).

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...