Skocz do zawartości

Pytanie na egzamin A


Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z moją wiedzą - po skręcie możesz zając dowolny pas ruchu. Z tym że (i kodeks tego zdajesie nie opisuje, ale taka jest praktyka) jeśli do skrętu w danym kierunku jest więcej niż jedny pas ruchu to zajmując pas inny niż odpowiadający temu z którego skręcasz dokonujesz manewru zmiany pasa co powoduje że jak ktoś skręca razem z Tobą - musisz go puścić zanim wjedziesz na jego część drogi. Innymi słowy - skręcając z kimś w jedną stronę nie możesz wbić się na jego pas bo będzie to wymuszenie.

 

Tak, zgadza się ale mi chodzi o to czy tak jest również ze skrzyżowaniami z sygnalizacją świetlną jak jest jeden pas w lewo z którego się rusza a na te co sie wjeżdza jest np.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym problem nauczyć się testów? Większość kierowców się boi poprostu swojej niewiedzy... :)

 

 

W tym, że dwa razy oblałem teorię znając perfekcyjnie przepisy a na tym samym egzaminie zdały osoby, które nie mając pojęcia o prowadzeniu auta przeszły bo znały testy i odpowiedzi. Ja, kiedy zdałem za trzecim razem, po pierwszych dwóch pytaniach mogłem powiedzieć który nr ma test i odpowiadać dalej bez czytania pytań. Czy to o to chodzi???? :wink:

Jak czytam to co piszecie to mnie strach ogarnia przed egzaminem na A.

Edytowane przez ZIGGI

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najbardziej mnie rozwala pytanie o znaleziony na miejscu wypadku palec. I "prawidłowa" odpowiedź - "umieszczę w sterylnej gazie w woreczku z lodem". Testy jak zwykle - trzeba zakuć, zdać, zapomnieć.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak? Nie będziesz woził w motocyklu apteczki z lodem? No weź przestań :biggrin:

 

 

...ja to nawet gaśnicę będę woził :biggrin:

Edytowane przez Boa

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...