Skocz do zawartości

terminy na egzamin kat A


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszlym roku zdawalem egzamin w Chelmie (za Lublinem jakies 25 km od Dorohuska). Mozna sie bylo zapisac jednoczesnie na teorie i praktyke. Czas oczekiwania 2 tyg. Jak sie czlowiek uprze to moze nawet korespondencyjnie zalatwic formalnosci i przyjechac na miejsce dopiero w dniu egzaminu (rozmawialem z gosciem, ktory tak wlasnie zrobil).

 

Motocykl to Honda CBF 250 zakupiony w zeszlym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawałem ostatnio w Skierniewicach.

 

Teorię jeszcze w grudniu, najbliższy termin był dosłownie kilkudniowy, w dodatku w sobotę (mają zwykle jedną pracującą w miesiącu). Byłem jedyny na A.

 

Praktyka: terminy zaczynały się od tygodnia wzwyż, i to nie pojedyncze, ale praktycznie dowolne (chyba nawet do wyboru codziennie; kilka grup dziennie).

 

Zapisałem się 20.04, zdawałem 30.04, prawo jazdy do odbioru w starostwie 15.05.

 

Z naszej grupy 3 osoby zdały, a jedna oblała bo wywaliła się na placu przy hamowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wieści z Wrocka: wczoraj po południu zdałem teorię :) , praktyka 19.06. Gdybym był 2 osoby wcześniej w kolejce to bym zdawał 18. Więc różnica niewielka. Jak wychodziłem były jeszcze miejsca na 19 i 20.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WORD POZNAN widze bije wszystkich narazie, dzisiaj bylem zapisac sie na szkolenie odejmujace punkty karne, i slyszalem, ze na teroie czeka sie w sumie nie dlugo bo 14 dni, a na praktyke i tutuaj mozecie wierzyc badz nie terminy sa juz na sierpien / wrzesien, a przypominam ze mamy poczatek czerwca, byscie widzieli tych ludzi jak sie denerwowali w sumie im sie niedziwie

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, wierzę... taj jak już wcześniej wspomniałem zapisywałem się 30 kwietnia i dali mi termin na 17 lipca :icon_mrgreen:

A już sobie w brodę plułem, że nie wziąłem najpierw teorii, bo może praktykę miał bym prędzej, ale widzę, że ni dudu :banghead:

Dranie...

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...