Skocz do zawartości

Brudna fota


Rekomendowane odpowiedzi

yyyyy... kurde :D musze się z tym przespać...cholera no myślałem że piwo.. ale kupisz Marcin za ten głos browca prawda???????? :crossy:

PS jestem zawiedziony,błotny chłopak a tak nas wykiwał :D i to swoich :D :D

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam :) a co też chcesz browca? trzeba było głosować :D Marcin sie nie tłumacz tylko piwko a nie żadna żytnia w obtłuczonej butelce ;)

 

 

Ja nie głosowałem ?:) Chciałem 2 głosy oddać ale nie dało rady haha

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może moją XT potraktuje ostro po błotku, całą wybrudze i wystąpie w samych bokserkach . Było by to połączenie 2 tych zdjęć... przejdzie ? hehe :P

Dobry pomysł tylko stanik musisz jeszcze czarny założyć :eek: bo bez tego nie ma uroku i hu*a z tego bedzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może moją XT potraktuje ostro po błotku, całą wybrudze i wystąpie w samych bokserkach . Było by to połączenie 2 tych zdjęć... przejdzie ? hehe :biggrin:

Wiesz gdyby była przewaga liczebna żeńska ludzi na forum to może i tak. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdyby była przewaga liczebna żeńska ludzi na forum to może i tak. :crossy:

gwarantuję, że na widok gołej klaty(ale fajnej gołej klaty :notworthy: ) wszystkie forumowiczki rzuciłyby się do głosowania. bo ilez można sie gapić na facetów w wielkich motocyklowych ciuchach.... :notworthy: ale niestety Panowie-musiałoby to być zdjęcie bez stanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz gdyby była przewaga liczebna żeńska ludzi na forum to może i tak.

 

gwarantuję, że na widok gołej klaty(ale fajnej gołej klaty :notworthy: ) wszystkie forumowiczki rzuciłyby się do głosowania. bo ilez można sie gapić na facetów w wielkich motocyklowych ciuchach.... :notworthy: ale niestety Panowie-musiałoby to być zdjęcie bez stanika

 

Chyba już jednym okiem śpisz. :crossy: No wiesz gdyby pojawiła sie kandydatka bez stanika nawet na komarku to kornol nie miałby szans nawet goły. Wiadomo przewaga liczebna płci odwiedzających forum. :crossy:

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...