Skocz do zawartości

dniepr 11


be-cool
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam -:icon_mrgreen:

mam pytanko trafił mi się zupełnie przypadkowo dnieperek 11

prosto z ukriny 1992r stan wizualnie całkiem niezły za 2.5tyś zł

i tak sobie dumam..... kupić czy nie???

no i oczywiście na co szczególnie zwrócić uwagę prz zakupie?

jak jest z częściami do tego typu sprzętów? - (wada cieknie bak)

z góry dzięki za odp.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma papiery - dow. rej. i jakąś taką kartę a4

Jaki dowód rejestracyjny, ukraiński czy polski? I co to za tajemnicza kartka A4? Czy to karta 8 SAD (kolor żółty, polskie pieczęcie celne), czy jakiś inny dokument. Tak czy inaczej jak dla mnie stanowczo za drogo a podstawą są dokumenty umożliwiające rejestrację, ale o tym poszukaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD1940-dziekuję za info. - dokumenty są tylko ukraińskie-ten dow rej to taka książeczka, w której są wpisy - a ta karta A-4 wygląda jak jakiś certyfikat jest po rosyjsku z ukraińskimi pieczęciami. Dnieperek jest do oclenia i rejestracji w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince-i tak nic? Na kon nie wsiadasz?Szabli nie dobywasz??Jestem szczeze zawiedziony:-( wiec moze ja! Kolego, ten temat był juz wieokrotnie wałkowany, gdybys spojrzał w arhiwum to bys wszystko sie dokładnie dowiedział, zaczaił, wiedziałbys gdzie kopac, i czy jest sens inwestowac w wieprza 2,5koła(NIGDY W ZYCIU!!) a tak to ech.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekh.. granat, rosja jest w cenie :cool: i te koszty z roku na rok sie zmieniaja ;)

 

za taka kase to w polsce znajdziesz.

 

Goska

Eenoo. Jestem już ^^

Petronii mówił że mam być miły .

Odpowiedz drugą część postu - części są do wyboru ( wyporu sposobu fabrycznego popsucia )

Na pierwszą -be-cool-pogięło cię? za 2,5 tyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie mylisz:-) na ukrainie moga cie przekrecic a tu napewno cie przekrecą:-)a tak powaznie, z ruskimi motorami jest naprawde róznie, i czasem motor wyglądajacy makabrycznie pali od kopa a nóweks to składak robiony pod klijenta majacy przejechac brame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...