Skocz do zawartości

cena motocyklu CZ-350


Rekomendowane odpowiedzi

witam

to mój pierwszy post na tym forum i dokładnie nie wiem czy takiego rodzaju po pasuje do tego działu ale mam następujące pytanie:

 

czy ktoś mógłby udzielić mi informacji ile mógł kosztować motor CZ-350 w roku 1983

jest mi ta informacja bardzo potrzebna i zaznaczę raz jeszcze chodzi o rok 1983 i stan techniczny motocyklu bardzo dobry.

Edytowane przez drako84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena (kogo? czego?) motocyklu

cena (kogo? czego?) motocykla

 

?

 

deklinując rzeczownik "motocykl" formę "motocyklu" spotkamy tylko w przypadku miejscownika i wołacza :D

 

 

to może:

dałem jeść koniowi / dałem jeść koniu :)

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie myślałem ze tutaj może chodź jedna osoba będzie znała odpowiedz na to pytanie gdy tymczasem temat zmienił chyba troszkę swoje przeznaczenie:)

chodzi mi tylko o ogólna cenę orientacyjna za ile można było nabyć taki "motorek" albo chociaż jakaś podpowiedz gdzie szukać tego typu informacji:\

bardzo byłbym wdzięczny za jakakolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też archaiczna forma deklinacyjna :eek: motocykiela. A wtedy to ceny były już albo jeszcze w dziesiątkach tysięcy, chyba.

Edytowane przez maxt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1984r Cz-350 w sklepie rowerowo-motoryzacyjnym, nowa - kosztowała 105 milionów złotych. Była bordowa, kupił ją mój brat. Pamiętam że od początku były problemy z zapłonem. Za nielata brałem ją po kryjomu i jeździłem po wiosce - jak była zagrzana za cholere nie paliła.

Może Ci sie przyda ta informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie niby dział przy piwie ale nie nabijajmy postów bzdurami i nie róbmy koledze syfu :biggrin:

 

jedna wypowiedź mnie rozbroiła

 

A co? masz papiery od 83 roku, a motorka brak? smile.gif

 

oczywiście i chce wsiąsć w wehikuł czasu cofne sie do 1983 i kupie NOWY motor bez papierów przebije numery i wróce wehikułem czasu spowrotem byhehehehehehwehe cóz za genialny pomysł :biggrin:

 

romet ogar 200 kosztował w społem pabianice w 1985 roku 55000 zł NOWY więc cena cz 105 milionów wydaje sie troche wysoka ale widocznie taki był przeskok (fakt że cz to był motor a nie motorower i technologicznie był 20 lat do przodu przed ogarem no ale róznica cenowea spora)

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 105 milionów są raczej nierealne bo to nawet na dzisiaj byłoby ponad 10tyś zł

największa inflacja w Polsce przypadała jednak chyba nieco później niż pierwsza połowa lat osiemdziesiątych

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realna cena 500zł. 350 za duzo zlopie i ludzie sie tego wyzbywaja masowo. nikt nie kupi za wiecej niz 1000zł(za tyle chodza "fabryki")

to wynika z obserwacji allegro.zreszta-allegro ustala ceny,jak nie wiesz co i jak,to tam wejdz i zobacz.proste jak szukanie w googl"u". :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...