Skocz do zawartości

Kawasaki VN900, czy Triumph America 900?


kristoforo64
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dosyć poważny dylemat. Chcę kupić nowy motocykl w klasie 900 poj. Oba są w podobnej cenie... Może ktoś z kolegów mógłby coś doradzić w tym temacie? Może macie jakieś doświadczenia z tymi motocyklami? Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Pozdrawiam motocyklową Brać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie Triumph to sprzęt o wiele bardziej indywidualistyczny niż VN. Ale to z kolei rodzi kłopoty przy zakupie części i serwisie. Pod względem mechanicznym wiesz jakie są opinie o Kawasaki...

Jak dla mnie 1:0 dla Triumpha ;)

Edytowane przez Spnk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie Triumph to sprzęt o wiele bardziej indywidualistyczny niż VN. Ale to z kolei rodzi kłopoty przy zakupie części i serwisie. Pod względem mechanicznym wiesz jakie są opinie o Kawasaki...

Jak dla mnie 1:0 dla Triumpha :icon_razz:

 

Jakie są opinie o kawasaki?

 

 

 

Dwa lata temu robiłem podejście do zakupu armatury. Brałem pod uwagę właśnie vn900 i triumpha america.

Oba nieźle wyglądają ale jak jesteś w miarę wysoki to wygodniej będzie ci na ameryce, vn niestety był dla mnie zbyt mały.

 

Na szczęście przemyślałem cały temat i doszedłem do wniosku, że bardziej od wyglądu chcę mieć radochę z jazdy i kupiłem nakeda i jestem wdzięczny znajomym, że mnie do tego namówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć poważny dylemat. Chcę kupić nowy motocykl w klasie 900 poj. Oba są w podobnej cenie... Może ktoś z kolegów mógłby coś doradzić w tym temacie? Może macie jakieś doświadczenia z tymi motocyklami? Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Pozdrawiam motocyklową Brać!!

 

 

No to może sobie kup VN a żonie coś z triumpha ... :banghead:

i wszyscy będą zadowoleni :icon_razz:

 

Tak w ogóle to oba są ładne :banghead:

Co do reszty to się nie wypowiadam bo... po prostu nie miałam takich sprzętów...-jeszcze :banghead: :banghead:

Edytowane przez GINECZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są opinie o kawasaki?

 

Każde dziecko wie że Kawy są najgorsze z japońskiekj Wielkiej Czwórki :biggrin:

 

Rozważ jeszcze Speedmastera - mechanicznie to samo co America, a dodatkowo czarne wykończenie które dodaje mu jaj.

Edytowane przez Spnk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde dziecko wie że Kawy są najgorsze z japońskiekj Wielkiej Czwórki

albo przeczytałeś gazetę sprzed 20 lat, albo straciłeś orientację :P (chodzi o motocykle) co się dzieje świecie moto...

Kawa to przede wszystkim nowinki - zobacz co się dzieje w sporcie i na torach, poza tym poczytaj o Suzuki...

a wracając do tematu - ja bym wziął Kawe ze względu na silnik -V2 - reszta po stronie Triumpha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa to przede wszystkim nowinki - zobacz co się dzieje w sporcie i na torach

 

Patrząc na klasyfikację generalną MotoGP: Pedrosa, Lorenzo, Rossi, Stoner, Toseland - Honda, Yamaha, Yamaha, Ducati, Yamaha - mało skuteczne te innowacje Kawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Triumpha!!!

America i speedmaster to rodzynki wśród cruiserów na polskich drogach (subiektywna ocena;)

Jest oczywiście jeszcze Rocket (wśród tych rodzynków:) ale to inny przedział pojemności.

 

Jeżeli kupujesz nowy motocykl to nie musisz zawracać sobie głowy serwisem bo autoryzowany serwis ma Inter Motors.

Z częściami eksploatacyjnymi w Polsce, raczej nie ma problemu. Gadżety, galanteria z dostępem do nich jest średnio. Dużo pierdół można znaleźć na ebay`u w Niemczech i oczywiście Wielkiej Brytanii.

 

Uważam że motocykl to taka nasza wizytówka. Jego praktyczność ogranicza się w zasadzie tylko do dawania nam satysfakcji z jazdy, niepopularny sprzęt ją dodatkowo podnosi:) Praktyczny ma być katamaran!! kup Triumpha

Pozdrawiam

Edytowane przez mkotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania prałata- jak chopper/cruiser to musi mieć silnik V2 albo chociaż singielka.Zupełnie nie rozumiem dlaczego Anglicy do porządnego sprzęta.Owszem ponieważ to tylko 2 cylindry na niskich obrotach nawet ładnie bulgocze, ale prawda jest taka że podczas jazdy takich obrotów mieć nie będziesz.

pochodziłem po yt i znalazłem nagrania americ'i

-tu masz niskie obrody na dobrych rurach i gada uroczo na niskich.

a teraz kawa na cobrach:)

-bieg jałowy

-przelot.

Mam nadzieję że ci pomogłem:P.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a teraz kawa na cobrach:)

-bieg jałowy

-przelot.

Mam nadzieję że ci pomogłem:P.

 

Deathraw! No i po co dawałeś te linki?! Teraz musze kupić takie Cobry... a tyle wydatków mam... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam cię ASh, ale wydechy to takie moje zboczenie.Na pierwszym miejscu stawiam brzmienie.Moto może się sypać ale musi zaje**ście pracować no i głośno oczywiście.A jak kasy nie masz na wydechy to wypruj orginalne i tyle:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów!!

Dziękuję za wszystkie posty!!

Żona, niestety, nie jeździ... Przynajmniej jako kierowca.

Byłem wczoraj u dilera moto i dokonałem przymiarki do obu sprzętów... Lepiej jednak mi "leży" Kawa... po prostu lepiej na tym moto się czuję.. Poza tym technologicznie też ma chyba przewagę. Jednak chłodzenie cieczą, napęd na pasek i, przede wszystkim, "V-ka"....

Pozdrawiam serdecznie!!

 

Ja mam VN900. Jestem b. zadowolony. To moj pierwszy.

 

 

 

Witam kolegę!!

Obejrzałem fotki Twojego cacka, i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. Sprzęt po prostu piękny!! jestem już raczej zdecydowany. Po "przymiarce" stwierdziłem że ta maszyna mi po prostu "leży".

Pozdrawiam serdecznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kris. Po naszej wczorajszej wycieczce do Laguny w Maidstone rzeczywiscie przypaliles sie na Vn-a, ale cos Ci oko lecialo w strone Rocketa...A ja jako zwolennik Suzuki namawiam Cie jeszcze do obejrzenia Intrudera 800. Tez masz wtrysk paliwa, chlodzenie ciecza i ciekawy styl. Znajdziesz go u Bowena w Chatham. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...