Skocz do zawartości

Kawasaki VN 800 - Vulcan 800 (temat zbiorczy)


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam.Pare dni temu nabyłem kawe vn 800 classic rocznik 2003 i mam pare pytań( jestem poczatkujący wiec prosze nie śmiejcie się)Jak moge sprawdzić poziom oleju bo ni jak nie moge znaleść okienka ani bagnetu(nie ma go przy nakretce do wlewu oleju, jaki olej najlepiej wlać( syntetyk, pół?) i ile oleju wchodzi do silnika, gdzie znajde zbiorniczek płynu chłodzącego, jakie świece należy wkrecić i czy trzeba demontować zbiornik żeby wymienić.Dziękuje za wyrozumiałość i za wszystkie ewentualne odpowiedzi :icon_biggrin: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Pytanie do posiadaczy nieorg. wydechów w VN-ie Mam zamiar zmienić wydech w kawie, znalazłem tłumiki przykręcane do kolanek rożnego kształtu i długości... mnie interesują proste rurki i są rożnych średnic i długości, z wyciszeniem i bez, zastanawiam sie czy takie wyciszenia w tych rurkach ( http://moto.allegro.pl/tlumiki-chrom-r543-...1407573306.html ) jest podobnie wykonane jak w cobrach czy vance hines? może ktoś montował i ma doświadczenie jak to oddaje dzwięk. Dowiadywałem sie o całym zestawie Cobry (1650zł) czy Vance Hines (1700zł) drogą morską, więc nie jest to tanio, a kolanka tam też pewnie puste.

Za wszelkie sugestie bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym w swoim Kawasaki VN 800 Classic z 2003r wymienic płyn w układzie chłodzenia, jednak nie bardzo wiem jak się do tego zabrac, ile wchodzi płynu, gdzie się go spuszcza, słyszałem że może byc wiele punktów do spuszczenia płynu chłodzacego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie (posiadacze VN 800) mógłby kotos podrzucić mi filmiki z pracą waszych maszyn??

Nie wiem w czym problem ale moja maszyna pracuje jak na tym filmiku:

 

 

Czy w VN 800 moze na prace silnika miec wplyw ustawienie gaznika??, bo juz sam nie wiem.

Wydechy mam Vance Hines straightshot i nie jestem do końca zadowolony

Szukam gdzie lezy wina, czy cos nie tak z moto, czy poprostu taka charakterystyka dzwieku tych rur przy tym moto.

 

z gory dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie

 

Jestem na kupnie pierwszego choppera/cruisera. Problemowy jest mój wzrost 191cm (waga: 80kg) i ciężko mi znaleźć odpowiedni motocykl poniżej 1000cm^3. Na Marauderze 800 jeździło mi się na tyle dobrze, że zamierzałem go kupić. Ale nie jest to takie łatwe - wiecie: piszą gotowy do jazdy, a na oględzinach mechanik wylicza, że owszem ale pod warunkiem doinwestowania 2700zł ;) I tym sposobem dalej jestem na kupnie. Dlatego też pomyślałem, że może rozglądnąłbym się jeszcze za Vulcanem, który nie mniej mi odpowiada. Tylko tu pojawia się problem: nigdzie w mojej okolicy (Kraków) nie sprzedają tego modelu (allegro, otomoto, komisy).

Dlatego też wielka prośba do posiadaczy Vulcana 800 z okolic Krakowa, Wieliczki lub Niepołomic: czy ktoś z Was pozwoliłby mi się np. jutro najlepiej późnym popołudniem/koło wieczora przysiąść się do swojego Vulcana? Oczywiście odwdzięczę się jakimś sześciopakiem, czy kasą - to do dogadania ;)

Po prostu nie chcę przejechać województwa/kilku dla samej przymiarki, a zależy mi by jak najszybciej coś ciekawego kupić (na Maraudera nie jestem uparty) bo sezon mija.

 

Z góry serdecznie dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

koledzy mam pytanie po długiej pszerwie zaczołem od motorka 150 pojemnośći pojeżdżiłem sezon i spszedałem myślę nad kawasaki vulkan vn 800 wprawdzie chciałem hondę c2 ale za droga na moją kieszęń a kawka jest oczywiśćie jak dlamnie ładniejsza tyle się słyszy o tym apetycie na olej czy to mit czy prawda ja myślę ze jeśli silnik guta olej to tszeba wymienic pierśćienie olejowe a to chyba niejest problem bynajmniej w samochodach znowu słyszałem że potrafi wyrzucic cały olej do filtra powietrza co jest dlamnie wogule nie zrozumiałe hyba ze ktoś pszerobił cos w układzie zasilania i odpowietszania silnika czytałem też na jakimś forum że dużo palą proszę o odpowiedż ludzi kturzy tak naprawdę jeżdża takimi motorkami i moą coś na ten temat powiedziec jeśli zrobiłem błędy ortograficzne to pszepraszam kiedys szukałem na tym forum pomocy to zostałem tylko wyśmiany za błedy a niedostałem żadnej odpowiedzi pozdrawiam wszystkich życzliwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...