Skocz do zawartości

Jakie przebiegi w Suzuki V-strom 650???


Rekomendowane odpowiedzi

No np z tego co można wyczytać na forach zagramanicznych, to Stromy spokojnie wytrzymują po 100 tys mil http://www.advrider.com/forums/showthread....highlight=miles zarówno 1000 jak i 650... oczywiście przy regularnym serwisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Ciebie tez 13latku :notworthy: Zapytaj pierwszego lepszego mechanika o trwałość R4 i V2

13 lat mialem jak Ty tacie z jajka na jajko przeskakiwales.

A co trwalsze to Tobie proponuje wizyte do mechanika,ale dobrego nie podworkowego.Moze sie czegos dowiesz bo na razie Twoja wiedza jest bliska zeru.

 

Nastepny sie nabral....

 

Angel uzupelnij profil, zeby uniknac takich komentarzy.

A po co?

Madry poczyta moje posty i albo odp. na nie madrze albo wogole nie odp.Tylko lekko ograniczeni beda uzywac argumentu ze mam 13 lat i beda sie z tego powodu nasmiewac.

To fajny sposob na wykrycie z kim sie ma do czynienia:madry czy glupi :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madry poczyta moje posty i albo odp. na nie madrze albo wogole nie odp.Tylko lekko ograniczeni beda uzywac argumentu ze mam 13 lat i beda sie z tego powodu nasmiewac.

To fajny sposob na wykrycie z kim sie ma do czynienia:madry czy glupi :notworthy:

 

Sam pokazujesz niezły poziom wyzywając innych od ograniczonych itp. Wielki góru sie znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajny sposob na wykrycie z kim sie ma do czynienia:madry czy glupi :notworthy:

znaczy mówisz o kimś czy o sobie?

 

 

Co do samego Vstroma, to tak jak koledzy pisali, jeśli był serwisowany ( a pewnie był skoro zrobił już 60tkm) to pojeździsz jeszcze długo...

pozdroo

Edytowane przez bartek gawlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy mówisz o kimś czy o sobie?

A czytac ze zrozumieniem nie umiesz?

 

Sam pokazujesz niezły poziom wyzywając innych od ograniczonych itp. Wielki góru sie znalazł

Prawda boli,co? :icon_razz:

A nad ortografia tez bys popracowal bo tym tez nie grzeszysz

Dobra,koniec OT.Juz nawet wieli mod Jeszua zwrocil mi uwage na wiek :notworthy:

Edytowane przez Angel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki góru sie znalazł

 

a co to ? :notworthy:

 

a tak w temacie to dalej jestem przy swoim zdaniu, tj. 60k na wspolczesna japonie (nie wazne czy fał czy er) to zaden przebieg i 80% sprzedawanych na allegro/bajzlach i innych motozlomach pojazdow kilkuletnich ma tyle, zas kilkunastoletnie strzelalbym ze w 95% maja w okolicach tych 60k.

 

Grunt to jak motocykl byl uzytkowany i serwisowany :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie każdy japończyk jeśli jest prawidłowo eksploatowany spokojnie nakręci ponad 100tys. km i wydaje mi się,że nie ma sęsu dyskutowac na ten temat - nie wspominając już o kłóceniu się...

POZDRAWIAM!!! :D

Ps. w dyskusji nie ważne jest kto ile ma lat - tylko kto jakich używa argumentów.

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...