Skocz do zawartości

Motocykl z boczna przyczepa


Patrycha_G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie! :)

Bardzo pilnie poszukuje osób (najlepiej z okolic Poznania), które posiadaja motor z jakakolwiek przyczepka boczna (BMW, Harley itd...) i moglyby nam ja udostepnic na wesele w dniu 09. sierpnia 2008 roku.

Obdzwonilam juz wszystkie firmy zajmujace sie konwojowaniem i sprzedaza motocykli, ale niestety zadna z nich nie mogla mi pomoc.

Wierze, ze na tym forum znajda sie osoby, ktore nam w tej ciezkiej kwestii poradza albo bezposrednio cos fajnego udostepnia.

Czekam na propozycje i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! bigrazz.gif

Bardzo pilnie poszukuje osób (najlepiej z okolic Poznania), które posiadaja motor z jakakolwiek przyczepka boczna (BMW, Harley itd...) i moglyby nam ja udostepnic doslownie na godzine na wesele w dniu 09. sierpnia 2008 roku.

Obdzwonilam juz wszystkie firmy zajmujace sie konwojowaniem i sprzedaza motocykli, ale niestety zadna z nich nie mogla mi pomoc, poniewaz w sklepach po prostu nie ma motor´w z przyczepami! :icon_arrow:

Wierze, ze na tym forum znajda sie osoby, ktore nam w tej ciezkiej kwestii poradza albo bezposrednio cos fajnego udostepnia, oczywiscie nie za darmo :icon_rolleyes:

Czekam na propozycje i pozdrawiam! notworthy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kombinuję w tym klimacie.

Tyle że ja chcę pojechać na własnoręcznie wyremontowanym IŻ-u 49.

Jak trafi mi się wózek boczny to kupuję ale na razie myślę jak tu pojechać solówką :icon_rolleyes:

 

PS. Jak możesz napisz na priv. jak poradziłaś sobie z suknią ślubną??

W tej chwili nie mogę sobie tego wyobrazić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od podejscia. W ten sposob patrzac to kazy "szpanuje" bo malo kto jezdzi do slubu wlasnym lub tym bardziej wlasnorecznie wyremontowanym pojazdem.

 

Sam jak jeszcze mialem ruska z koszem, to tez mialem plan takiej podrozy do slubu. Niestety lalo i trzeba bylo na szybko auto skolowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe:) Kobiety i motocykla sie nie pozycza;)

Jak ktos chce "przyszpanowac" to niec h sobie wlasnorecznie zaprzeg zlozy i po sprawie a nie pajacowac na czyims motocyklu i moze jeszcze go po drodze popsuc ;)

A -tam. Pewnie motocykl za kobietę bym pożyczył :icon_mrgreen: List motywacyjny ,życiorys , komplet zdjęć w kostiumie kąpielowym proszę kierować na PW. Faceci nie pisać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince ale ty nie masz kosza :biggrin:

 

A co do porzyczenia ruska z wózkiem bocznym to wątpie aby ktoś porzyczyl swój motocykl nieznajomemu, pozatym trzeba umieć tym jeździć, między innymi skręcać :icon_mrgreen:

No no . To tak jak z Kobietą. Trzeba umieć. Ale dzięki,ze powiedziałeś, że nie mam ;]

Teraz nie licz już na żadną pannę młodą ode mnie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...