Skocz do zawartości

Nowe auto do nauki jazdy


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trafil nikt.

 

HONDA

 

ktorej nie wybral nikt bez wzgledu na model.

 

 

Powiem tak. Auto ladnie stylistycznie w srodku, ale materialy w dotyku bardzo nie przyjemne jak dla mnie za te cene. Nie wiem za ile ja kupiles bo w PL oferuja ja za ok 80 tys zł i uważam, że to duzo pieniędzy jak na tę klasę.

 

 

Gratuluję wyboru.

 

 

P.S. Napisz jak wrażenia z jazdy bo jestem ciekawy.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze do 10 Pazdziernika jestem zwiazany umowa leasingowa furka stoi u handlarza. 01.10. odbieram, daje zalozyc pedaly i mozna szkolic. W sumie juz drogie auto ktore kupilem w " ciemno " nie robiac nawet jazdy probnej, he, he.

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mowiac to koncowy wybor mial odbyc sie miedzy 2 modelami Polo Cross i Volvo V50. najprawdpodobnie bylo by Volvo ale cene jaka zrobila mi Honda nie byla do przebicia przez nikogo.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem typowaliśmy dobrze tylko Ty źle kupiłeś... :biggrin:

 

 

trafiles Browarny w sedno sprawy :icon_mrgreen: W ramach zadoscuczynienia moze byc po kracie browaru na glowe....

:icon_twisted:

 

Moze nastepny zakup bedzie podyktowany innymi kryteriami i kupie pod " typowanie ", he, he. Co prawda w zalozeniu fura ma chodzic 4 lata, czy to wytrzyma, czy sie znudzi, czy ktoe "zmusi" mnie do zmiany nie wiem, wszystko wyjdzie w praniu. Jedno jest pewne Volvo byloby o 350,- € tansze w rocznym utrzymaniu ( nie licze paliwa ). Polo wiedomo najtansze. dylamat w tym, ze chcialem miec troche komfortu, a to niestety kosztuje.

 

:biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry pomylka mialo bys 350,- €

 

Przecież Volvo jest bardziej komfortowe.

 

Ale nie od Accord'a :buttrock:

 

:P

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Siemka !

 

Po dlugim oczekiwaniu juz pod domem od przyszlego poniedzialku zaczynam na nim szkolenie :icon_biggrin:

 

http://picasaweb.google.pl/ksrider/NaukaJa...909195022324626

 

http://picasaweb.google.pl/ksrider/NaukaJa...909223056955970

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ktos nauczy na wiekszym to i z malym nie bedzie mial problemow, he, he. pozatym nie jest gabarytowo wiekszy od BMW 3- er czy C- klasy. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...