Skocz do zawartości

Ku przestrodze reklama


sparki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ostra :) ledwo do końca wytrzymałem. Jednak co innego zdjęcia, a co innego film z przebiegiem.

Naszły mnie trzy pytania:

1. Czy to jest jego prawdziwa ręka?

2. Jeśli tak, to gdzie znaleźli takiego idiotę, co poświęcił swoją rękę?

3. Co dali mu przeciwbólowego, że tak długo wytrzymał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy to jest jego prawdziwa ręka?2. Jeśli tak, to gdzie znaleźli takiego idiotę, co poświęcił swoją rękę?3. Co dali mu przeciwbólowego, że tak długo wytrzymał?

teraz to sobie chyba jaja robisz z nas?

 

jesli nie, to o efektach specialnych robionych na komputerach nie słyszałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ostra :icon_eek: ledwo do końca wytrzymałem. Jednak co innego zdjęcia, a co innego film z przebiegiem.

Naszły mnie trzy pytania:

1. Czy to jest jego prawdziwa ręka?

2. Jeśli tak, to gdzie znaleźli takiego idiotę, co poświęcił swoją rękę?

3. Co dali mu przeciwbólowego, że tak długo wytrzymał?

 

Pojechałeś po całości :) Teraz przyznaj się szczerze, czy Ty tak na poważnie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: Spokojnie, ze mną jest OK, dealera nikt nie musi zmieniać :) byłem ciekaw jak na to zareagujecie, czy ktoś to podłapie.

Ale nie powiem, dobrze to zrobili :icon_eek: już zaczynało mi się jedzonko cofać :eek:

Swoją drogą, daje to do myślenia trochę i jak to oglądałem, to pomyślałem o tych co śmigają w zwykłych spodniach i zimowych kurtkach. Nie warto oszczędzać na ciuchach, nie tylko dla siebie, ale też dla plecaczka. Nawet na przejechanie krótkiego odcinka zakładam kurtke i spodnie motocyklowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Mam kolegę który nauczył się ubierać conajmniej jeansy gdy jeździ na moto. A nauczył się dnia keidy pierwszy raz wsiadł ma MZ ETZ 251 wczesniej jeżdząc tylko Jawką 50. Wskoczyła na tą MZ w krótkich sodenkach (piłkarskich, więc bardzo krótkich) i koszulce. Dobrze że miał kask. Pojechał przed siebie i nie dał rady złożyć się w zakręt przy ok.50-60kmh. Poszedł doopą po betonie. Zabraliśmy go do spzitala a lekarz mu mówi : Wiesz co chłopie? Ja ci nie będe tego szył bo tu nie ma co szyć. Najwyżej moge ci przyszyć łatę ze skóry:. Serio. Koleś miła "skrzela" na całe udo, starte łokcie i pooobiajny. Do dziś ma blznę na całe udo od pośladka aż do kolana i dalej od kolana przez całą łydkę.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...