Skocz do zawartości

podswiadome coś - zauważyliście??


zielu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest, mnie sie w lewo super skręca, w prawo nieco gorzej. otstanio miałem szlif, mały bo mały ale poszedłem na lewo chociaż walczyłem do końca i próbowałem hamować. Więc faktem jest że na lewo się robi wszystko lepiej, np skok w bok na lewo:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj użyc przeciwskrętu przy prędkościach powyzej 200 kmh....

 

Gdzies na forum byl link do filmu jak gosciu nagina z ogromnymi predkosciami po trasie (bodajze gsx-rem) i nagle mu puszka z prawej strony wyjezdza. Przytomnie minal ja skrecajac w lewo... Zrobil to tylko i wylacznie przeciwskretem...inaczej sie nie da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies na forum byl link do filmu jak gosciu nagina z ogromnymi predkosciami po trasie (bodajze gsx-rem) i nagle mu puszka z prawej strony wyjezdza. Przytomnie minal ja skrecajac w lewo... Zrobil to tylko i wylacznie przeciwskretem...inaczej sie nie da..

Proszę bardzo, moto R1.

http://pl.youtube.com/watch?v=-s13EHdxIuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę ! Ja pytając instruktora jak " położyć moto" gdy już nie będzie innej możliwości dostałam odpowiedź - najlepiej się nie wywracać :)

Ale coś w "tym skręcaniu w lewo" jest. Ósemki na placu zawsze robiłam tak aby zacząć od pierwszego skrętu w lewo , jak zrobiłam inaczej było mi trudniej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie szlifowałem, ale wydaję mi się, że wybrałbym lewą stronę, na rowerze zawsze w lewą zarzucam, dookoła drzewa też biegam w lewo. Jestem praworęczny i prawo nożny.

Co ciekawe wszystkie parkingówki poleciały mi na prawą stronę.

 

PS

To akurat dowodzi, że czasami rzeczywiście nie dajemy szansy puszkarzom. Ciekawe w ilu przypadkach kiedy bluzgamy w tym dziale na ślepych dziadów robimy to niesłusznie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdrowy rozum, a przynajmniej tak mi sie wydaje to kwestia umiejscowienia hebla pod prawa noga, w normalnych warunkach prawa noga na hebel a wtedy w razie czego lewa jeszcze mozna sie podeprzec albo zabrac przynajmniej zeby nogi nie przygniotło cały czas trzymając hebel dociśnięty, cos na rzeczy jest u żużlowców, tam co prawda poslizg wykonują gazem ale chodzi o wyczucie granicy, można isc w poslizgu a do tego przydatna jest lewa noga ktora moze dac jak cos dodatkowy punkt podparcia ew. mocniejszy pochył jak trzeba i ślizg juz się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tu chodzi o nawyki od małego. Może to coś jest powiązane z tym, że jestem praworęczny i lepiej mi się składa w lewą stronę? Jeśli tak to szkoda czasu - trzeba więcej jeździć i douczać prawoskręt :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana układu wydechowego w zwykłym GSie to 3500PLN + VAT + robocizna i stąd prosta odpowiedź :) A tak na serio, mimo, że jestem praworęczny i lewonożny, to wolałbym na lewą, bo w ramach 'sport to zdrowie' uszkodziłem nieco prawe kolano i nie chciałbym go dobić. Strona nie robi różnicy, byleby wyjść z życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jestem lewonożny i praworęczny (ale to się zmieni - uczę się pisać obiema rękami :icon_mrgreen: ) i jak mi się ostatnio (czyli pierwszy raz w życiu :) ) zablokowało przednie koło to poleciałem na lewo i do przodu. Mam wrażenie, że to jest związane z podświadomością, wiecie - praprzodkowie i ich polowania czy coś w tym stylu :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...