Skocz do zawartości

wypadki


morooseck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może bedziemy tu opisywać swoje przygody na drodze...??

 

Dzisiaj rozwaliłem samochód rodzicom... Na szczęscie są wyrozumiali i w domu mam spokój...

 

jechałem jakieś 100kmh, przede mną wolne, teren nie zabudowany, tylko na przystanku stała stara primera.

W pewnym momencie koleś zaczął ruszac ale dalej pozostał na przystanku i zdjąłem noge z gazu tylko na chwile bo myslałem ze mnie zobaczył... Jade dalej a on nagle wyjezdza na środek, lewy kierunek, zatrzymuje się i chce skręcać... zacząłem hamować i trąbić ale dzisiaj cały dzień jest ślisko, abs sie zchrzanił jakiś czas temu. Zablokowało mi koła... Mysłałem ze uda mi sie go jeszcze wyminąc z lewej strony ale z przeciwka jechały samochody to wolałem walić w niego a po prawej i tak nie zdążyłbym go wziąć...

od razu zadzwoniłem na policje, przyjechali, powiedzialem swoja wersje.

no i potem pies mówi mi ze chca mnie ukarac mandatem...:/

koleś z primery zeznał ze wyjezdzał z drogi 50m wczesniej i na przystanku w zyciu nie był!!!!!!!!!:/

wwszystkie znaki podobno wskazywały na mnie... brak swiadków...

menda powiedziala mi ze moge odmówic przyjecia mandatu i kieruja sprawe do sądu tylko ze wtedy musze płacic 500zł a i tak jest małe prawdopodobieństwo ze wygram bo prawko mam pare miesiecy...:/:/:/

Co za ludzie....:/:/

dostałęm 100zł i 6 pkt...

mam nadzieje ze nie bede miał jeszcze problemów z ubezpieczeniem...

Normalnie nie wiem co bzm yrobil temu gosciowi...

Teraz to chyba bym próbował jeszcze pogadac z nimi i ich przekonac, pokazac...

Uważajcie na takie sytuacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa.. nie ważne jak było, ważne w którą śpiewke uwierzą...

 

Uważać trzeba, ja już mam za sobą dachowanko, jeden wypadek gdzie miałem wstrząs mózgu, jeszcze jakąś tam kolizje, ale cuż.... jeździć trzeba, aczkolwiek nie pamietam kiedy ostatni raz samochodem przekroczyłem 100 km/h.... jak odebrałem prawko czyli jak miałem tyle lat co ty, jeździłem 300% bardziej brawurowo niż teraz, aczkolwiek nigdy przez brawure nie miałem wypadków.

 

Trzeba uważać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie jeżdże brawurowo na drodze... przeważnie...:icon_twisted: czasami mnie poniesie albo jesli juz to na parkingach albo gdzies gdzie jest duzo miejsca...

no ale wtedy jechałem normalnie...

 

I ZAWSZE ZAPINAJCIE PASY!!!

 

chyba tylko dzieki temu wyszedłem cały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były i takie wypadki że ludzie przez zapięte pasy właśnie gineli... ale ja zapinam, taki mam nawyk że nawet jak po bułki jade to zapinam.

 

Tylko teraz nie mów, że pasy to nic dobrego...

 

A nawyk bardzo dobry, bo to właśnie między innymi pasy bezpieczeństwa ratują życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-grajewo.pl/wiadomosci,6703,.html

 

Wypadek który był kilka dni temu w moich stronach... Aż się boję na moto wsiadać żeby jakiś młody rozpędzony kierowca z puszki nie wjechał ;)

Edytowane przez alfonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompilacja faktycznie działa na wyobraźnię.

ten film też i przy okazji podsuwa pomysł na zwócenie uwagi puszkarzy na motocyklistów :P

http://uk.youtube.com/watch?v=lvNM9lMXsVY&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

en film też i przy okazji podsuwa pomysł na zwócenie uwagi puszkarzy na motocyklistów

 

powinno sie kierowców samochodów podłączać pod impuls nerwowy, odbiornik zaś zamontowany w samochodzie wychaczałby pojazdy poruszające się z określoną większą głośnością , motocykle zaopatrzone by były w puste wydechy, wtedy zaś na ekranie samochodu wyświetlałby sie napis : UUUUUUWAAAAAAAAAAAAGAAAAAAAAAAA !!! PRZEJAZD!

a kierowce kopło by 220V.... to jest dopiero sposób, ale nie wiem czy to przejdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam te opowiastki i stwierdzam że albo mam niezłego farta albo mam niezłe przeczucie i refleks .

a z zblokowanymi hamulcami nigdy nie miałem problemu :banghead:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...