Skocz do zawartości

problem z obrotami w gsx600f


tomaj261
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nastepujacy problem z suzuki gsx600f,przez dlugi czas mialem problem z wolnym schodzeniem z obrotow,przyczyna okazala sie przetarta linka gazu ktora chaczyla,po wymianie linki jest ok,ale pojawil sie nastepny problem,a mianowicie po przegazowaniu sobie gasnie,po odpaleniu chodzi ladnie na wolnych obrotach,a jak tylko przegazuje to spadaja obroty i gasnie,co to moze byc?dodam,ze swiece nowe,kable WN tez,filtr powietrza nowy,gazniki czyste,czasami jest tez tak ze chodzi sobie na wolnych przez kilka minut i w pewnym momecie gasnie,iglice ustawione na srodkowy rowek,dysze paliwowo powietrzne wykrecone na 2,5 obrota.co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak sądze... W japońcach jesli cos nie działa i moto gasnie lub sie ksztusi to zawsze są to gazniki= układ paliwowy. W sumie to czyste gazniki, bak ,kranik itp to juz polowa sukcesu u moto musi chodzić!

(nie mowie tutuj o innych uszkodzeniach silnika typu skrzynia biegów czy jakies luzy .)

Japońce to raczej zadna filozowia. Najgorzej jest jak sie szuka problemu i tak godzinami w garazu a tu sie okazju ze to jakis pier**** duperel .. heh

Edytowane przez adrian44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak sądze... W japońcach jesli cos nie działa i moto gasnie lub sie ksztusi to zawsze są to gazniki= układ paliwowy. W sumie to czyste gazniki, bak ,kranik itp to juz polowa sukcesu u moto musi chodzić!

(nie mowie tutuj o innych uszkodzeniach silnika typu skrzynia biegów czy jakies luzy .)

Japońce to raczej zadna filozowia. Najgorzej jest jak sie szuka problemu i tak godzinami w garazu a tu sie okazju ze to jakis pier**** duperel .. heh

 

Nie wysnuwałbym tak aksjomatycznych wniosków na Twoim miejscu. Ponaprawiasz parę motocykli to pewnie zmienisz zdanie.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ja nie twierdze ze nie... Tylko mowie ze zazwyczaj jak są czyste gazniki itd to moto raczej chodzi... O innych aspektach tutaj nie wspomne dlatego dalej nie ciągne tematu ... Pare rozberalem ale przy wiekszych pojemnosciach mam respekt (robisz tylko to co musisz jak zaczynasz grzebac i robic nie potrzebne rzeczy to potem co raz bardziej sie pier**** za przeproszeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz to co musisz to znaczy? Regulujesz zawory jak już klepią? Nikt zdrowy chyba nie naprawia czegoś co nie jest zepsute, ale pewne fakty trzeba uprzedzać - i to się nazywa popularnie serwisem okresowym.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Greedo spokojnie... Wiesz ze nie o to mi chodzi , mowie tutaj o roznych takich co potrafia wejsc do garazu i bawic sie z moto bez przyczyny (z wyklych nudów =zam takich ) a potem ze moto nie chodzi ... Im wiecej sie grzebie jak motor jest sprawny tym gorzej.

Co do serwisu to staram sie byc na bieżąco , wlasnie zawiozłem moją cebulke na serwis, synchronizacja , regulacje gazników i takie tam Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamkniety!awaria usunieta!zmniejszylem do 2 obrotow mieszanke,na plywakach dalem wieksza dawke paliwa,z pod plywakow wywalilem takie male jak by zaslepki dysz i maszyna przechodzi sama siebie,caly dzien walczylem ale bylo warto takiego kopa jeszcze nigdy niemiala!dziekuje wszystkim za pomoc,ale jak zwykle sam doszlem do sedna sprawy!pozdrawiam.

 

czujnika przepustnic w moim egzeplazu niema!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...