Skocz do zawartości

WSK 175


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, mam do Was pytanie.

Co moze byc przyczyna, ze kopnik rozrusznika przepuszcza (nie porusza tlokiem)?

Bo kolo zebate rozrusznika i polksiezyc sa OK, wszystkie elementy niby sprawne. Jedyne moje podejrzenie to lancuszek sprzeglowy, ktory byl bardzo luzny (ale nie przepuszczal podczas jazdy). No i mam problem, bo nie mam pojecia co jest przyczyna, i co mam naprawiac :(. Z cala pewnoscia kupie nowy lancuszek, ale podobno ten zalozony tez jest niesdawno kupiony...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie SHL M17 Gazelę... W sumie silnik to samo co WSK M21... A tak a propos (tak nieskromnie) zapraszam na mojš stronkę www.polmot.prv.pl Forum Polskich Motocykli... Pozdro! I jak kupię złoma :( to c'ya na trasie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez przypadek natknąłem się na ciekawy model wueski :D .

Kupiłem ją bo nigdy wcześniej nie widziałem takiego modelu . Fabrycznie pomalowana jest na brązowo ma białe szparunki , półki, oraz golenie przedniego zawieszenia są aluminiowe, a bęben przedniego hamulca jest większej średnicy niż w innych modelach .

Może wyślę jutro fotkę.

Szukałem w różnych materiałach i prawdopodobnie jest to „Perkoz”, ale nie jestem pewien.

A teraz konkretnie do „zbyha”: Posiadam trochę części do wueski wie mogę Ci je ewentualnie wysłać pocztą .

Możesz podać jakieś namiary na siebie na mojego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Czolem!

 

Sorry, ze odgrzebuje tak stary temat, ale musze :D.

Juz mina roczek :D. Wiedzialem, ze dokladna date omine. Wczoraj o tym zapomnialem...

Rok temu zwrocilem sie do Was po raz pierwszy w tym watku.

Od razu zostalem goraco przyjety za co jestem do dzisiaj Wam wdzieczny.

Po roku moge powiedziec, ze dzieki 4um poznalem mnostwo niesamowitych, sympatycznych i przyjacielsko nastawionych ludzi. Dzieki Wam tez wielokrotnie odzyskiwalem energie do dalszej walki nad swoim motorkiem i niejednokrotnie korzystalem z Waszych cennych uwag przy naprawach.

Mam nadzieje, ze przyszly rok bedzie rownie mily. Mam nadzieje tez, ze uda mi sie na swojej machinie zajechac na jakis zlocik. Mam tez nadzieje, ze nie stracicie do mnie cierpliwosci, gdyz moje ciagle gadanie o problemach z motorem moga sie juz powoli nudzic :D. Zdaje sobie z tego sprawe...

Coz, oby motor przestal platac figle, to bede Was z kolei zanudzal historyjkami przezytymi w siodle swojej Wiesi :D. A byc moze i czegos nowego? Moze na wiosne wyskocze z tematem MZ ETZ 251 i piekna fotka w srodku?

Kto wie...

Czas pokaze :D.

Jeszcze raz dzieki! Jestescie wielcy :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...