Skocz do zawartości

cbr 929 niskie obroty


goOly19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam cbr 929 i z ciekawosci zagladalem do filtra powietrza w jakiej jest kondycji no i jest wszystko ok . po zatankowaniu moto a pozniej jakis tydzien stal i przyszla pora na jazde no i po pewnym czasie jak juz sie rozgrzal zobaczylem ze ma nizsze obroty czyli 1-0.8 a serwisowo powinno byc jakies 1.2 w sumie moto nie gasnie na wolnych obrotach. Wydaje mi sie ze moze to byc banalne czyli podwyzszenie obrotow ta linka w silniku tylko ze na zalosc jest ona zapieczona i ani rusz ;/ czyli na to wychodzi ze trzeba by sie dostac do wtryskow i z tamtad ja wypinac i wpsikac tam czegos ? dodam ze jak juz jest kolo 0.9 to czasem plywaja te obroty na obroty sie dobrze wkreca tak jak bylo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewnien ale skoro jest wtrysk sterowany elektronicznie to obroty sa ustalane tez elektronicznie, wiec jak juz to wtyczke pod kompa...

 

no co Ty opowiadasz :icon_rolleyes: :P

 

Czy wtrysk czy gaźnik to oborty ustala się własnie tym pokretełkiem.

Mało tego, mam wtrysk i do tego reczne ssanie - co Ty na to :biggrin: :P

 

Niestety jak linka ani rusz to sciagnij bak, bo roboty przecież nie wiele i wszytsko masz na wierzchu. Może wystarczy przesmarować samą linkę albo się poszczępiła i wtedy tylko wymiana...

Tak czy siak zajrzyj tam sobie bo to przeciez 15 minut roboty :biggrin:

 

good lock :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...