Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedz wolno na 1 siądz sobie na samym koncu motoru full gaz puść sprzęgło i ogien:D

 

Następnie zanim sie orientujesz leżysz na plecach podnosisz moto i robisz to jeszcze raz tylko ,że nie wszystko full (odchyłe itp) tylko z wyczuciem i moze na 1 i z odchyleniem wystarczy sam gaz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

poczytaj forum... bylo 100tys razy...

w pionie dasz rade jechac jak znajdziesz punkt balansu i wlasciwie pion jest dalej za nim wtedy trzeba uzywac tylnego hamulca...

a czy to bezpieczne?? a od kiedy stunt jest bezpieczny?? sie nie wywrocisz to sie nie nauczysz. Jakby tricki mialy byc proste i bezpieczne to watpe zeby bylo takie nimi zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj forum... bylo 100tys razy...

w pionie dasz rade jechac jak znajdziesz punkt balansu i wlasciwie pion jest dalej za nim wtedy trzeba uzywac tylnego hamulca...

a czy to bezpieczne?? a od kiedy stunt jest bezpieczny?? sie nie wywrocisz to sie nie nauczysz. Jakby tricki mialy byc proste i bezpieczne to watpe zeby bylo takie nimi zainteresowanie

 

on się pyta o PRZEDNIE koło, a Ty pieprzysz o gumowaniu :)

 

 

pionu na przednim kole nie zrobi (chyba, że w chwili przed glebą) jeśli jest inaczej proszę o fotki bo jeszcze nie widziałem pionowego stoppie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Jestem właścicielem CBR 600F 89r. Zacząłem uczyć się jazdy na gumie :twisted: Związku z tym mam pytania, bo niezawsze mi wychodzi: jakie powinno bycć ciśnienie w tylnym ogumieniu aby lepiej stawiać motocykl?(ja mam 2.9 bar,nieraz zamiast postawic motocykl na gume tylne kolo wpada w poslizg :? ),na jakie obroty wkręcic CBR aby posłusznie staneła do pionu?oczywiście robie to ze sprzęgła.jeżeli uczę się na siedząco to czy mam się przechylać do tyłu :?: poradzcie cos na to, z góry dzieki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wCISKASZ SPRZEGLO TAK PRZY 20KM/H Potem odkrecasz do konca manetke gazu (potrzymaj tak troche na czerwonym polu z 4sekund) i pusc sprzeglo... tylko nie puszcaj powoli tylko pusc zeby samo wypadło.

 

aha wszytsko na 1 biegu... jak by słabo podnosiło to siadz na siedzeniu pasażera, zazwyczaj pomaga!

Jak Tak Ci sie nei uda znaczy że masz jakis lewy motocykl :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...