Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Rzeczywiście, och ja niedouczony prymityw, dzięki maarp

Mam jeszcze jedno pytanie, oslona airboxa w lightinigu ma obok wlewu paliwa wlot powietrza, ta sama oslona w firebolcie tego wlotu nie ma, skad wynika roznica? Czy jesli zalozylem oslone z firebolta do lightininga to powinienem wykonac wlot powietrza tam gdzie go nie ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele 2003-2005 nie miały tego wlotu bo miały przelot przez ramę.

Modele 2006-2010 miały wlot wokół wlewu gdyż przelot przez ramę został usunięty (zaspawany). Dzięki temu wzrosła pojemność zbiornika paliwa.

Możesz zamienić tylko ten plastikowy element z wlotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakis bezbolesny sposób na odmontowanie tego elementu od reszty? Poza tym Panowie mam pytanie: moze komus zbywa ze 2 śruby 1/4-20 T27 head? Chętnie odkupie, na miejscu nie mogę znaleźć a w serwisie trzeba kupic od razu 10szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Właśnie przeczytałem temat od deski do deski. I łezka mi się w oku kręciła, że juz od dawna śmigaćie na waszych bułkach podczas gdy ja dopiwro się przymierzam by zakupic coś.

Ale nie o tym chcialem. Panowie ilu tu was zostało? Macie nadal swoje pieczywo? Czy juz dawno sprzedane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie wiem czy to dobry dział by zapytać ale w sumie to ogolna dyskusja o buellu. Ponieważ posiadam zegary wyskalowane w milach chciałem wymienić tarczę na wyskalowana w km ale nie mogę nigdzie znaleźć, mize źle szukam. Ktoś pomoże. A druga sprawa to da się zrobić wyświetlanie biegów w buell? W popularnych banditach mozna zrobic to na dwa sposoby, podkradajac sygnał z czujnika biegu jałowego albo montujac dedykowany zestaw biorący dane z prędkości moto oraz prędkości obrotowej. Ktoś coś pomoże. Nawet jak poratuje jakims schematem el do dziewiątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...