Skocz do zawartości

Patrz w lusterka.Sprawdz dwa razy.MOTOCYKLE SA WSZEDZIE


Przemek PbS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za szybką odp . bo właśnie brałem się do zamawiania :)

 

zaczekaj, na wiosnę będzie nowa edycja forumowych, dostaniesz bez płacenia ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z allegro mimo iż coś tam kosztują są nędznej jakości, kumplowi na aucie 4 miechy wytrzymały ;/

 

 

Dlatego proponuje nie naklejać na lakier tylko na tylno szybę od środka.

 

Ja w ten sposób mam naklejoną naklejkę z pierwszej forumowej edycji, a były słabe i bez połysku.

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś ma jeszcze te papierowe - z pierwszej edycji i chce je nakleić zeby sie trzymało to jest prosty sposób, wystarczy kupić przeźroczystą folie samoprzylepną. Nakleić naklejke i na to folie, u mnie na klapie od bagażnika ta naklejka tym sposobem jeździ juz któryś rok i sie super trzyma.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja myślałem ze od tak pięknej damy to bedzie kolejka zeby naklejki dostać, szczególnie ze to towar deficytowy a tu cisza ;).

 

Ten sposób nie zabezpiecza niestety przed ich blaknięciem, u mnie jest już dawno biała.

 

To fakt Zdzichu moja tez juz jest biała, ale tak by jej juz dawno w ogóle nie było :).

 

pozdro

 

 

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ktoś chce jeszcze jakieś naklejki? z dwie gdzieś chyba miałam z tym zastrzeżeniem, że oddam pod warunkiem udowodnienia mi , że została naklejona zgodnie z jej przeznaczeniem! :cool:

Asiula daj mi na malucha se przykleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ktoś chce jeszcze jakieś naklejki? z dwie gdzieś chyba miałam z tym zastrzeżeniem, że oddam pod warunkiem udowodnienia mi , że została naklejona zgodnie z jej przeznaczeniem! :cool:

Ja bym się zapisał - nawet możemy razem przykleić :icon_razz:

Edytowane przez Batman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...