Skocz do zawartości

cieknie zacisk


finalcell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zauważyłem że cieknie mi przedni zacisk hamulcowy, prawa tarcza jest pokryta z obu stron jakąś czarną mazią olejopodobną, wytrałem to i po przejażdżce znowu to samo.

Obastawiam że tłoczek cieknie pewnie uszczelniacze ? jeśli tak gdzie dostane zestaw naprawczy.

Czym tak porządnie odtłuścić tarcze i zacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd masz pewność czy zacisk który kupisz nie cieknie albo nie zacznie ciec za np 2 tygodnie ???? komplet gumek do zacisku to nie jest jakiś wielki wydatek . podejrzewam że w ok 100 zł się zamkniesz

 

aaa a masz pewność że to zacisk cieknie a nie uszczelniacze w lagach ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu kupił bym używany zacisk bo cena zestawu naprawczego jest pewnie wyższa...

 

 

No, kolejna rewelacyjna rada. Niezniszczony zacisk powinno się naprawić zestawem naprawczym czyli kompletem uszczelniaczy tłoczków, lub też wymieniając tłoczki (różne są zestawy). Tłoczek składasz na silikonowy smar do tłoczków :D

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak w honda plaza chcą za uszczelki na jeden zacisk 72zł + podobna cena za tłoczek czas dostawy 4 dni

ale bardziej interesuje mnie to http://www.sklepmotocyklowy.pl/zdjecia/81610119.jpg jeśli rozumiem to jest kompletny zestaw na dwa zaciski a co w nim sie znaduje oprócz gumek bo nie wiem co to za cześci ale czas oczekiwania to 4tyg :] i tu pytanie co robić moge go kupić za granicą 40E a euro mam wymienione bo niedawno w lousie zakupy robiłem ale czy warto ?

 

co do lag to wydaje mi sie że nie wszystko tam jest czyste uszczelniacze ładnie zbierają

Edytowane przez finalcell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrocku jest tylko w jednym miejscu gdzie chcą 112zł za 4 uszczelk, a tam za 130 mam 8 uszczelek + te dziwne rzeczy :(, znalazłem jeszcze za granicą za 144zł ten sam zestaw wysłałem mejla do nich czy do polski wyślą bo wydaje mi sie że sie opłaca kupić cały zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...