Skocz do zawartości

Enduro... Potrzeba Rada!


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Mam zamiar w tym roku kupić jakiegoś porządnego enduro.

Ma to być już motorek na długie lata.

W przyszłości być może będzie zarejestrowany, a narazie głównie będę nim jeździł po lesie, w nie zbyt ciężkim terenie.

Myślę o suzuki DR-Z400 tylko nie wiem którą wersję. Jeżeli jest to zły wybór to proszę o lepsze propozycje ale w takiej kategorii.No i jeszcze żeby nie palił za dużo i tak do 50 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz DR 125?i teraz chcesz moto które ma 50 koni? jezdziłeś na czymś o takiej mocy?

 

 

według mnie to czym jezdził ma najmniejsze znaczenie,wazen jak jezdzi i jakie ma umiejętnosci.Jesli 50 KM bedzie mu za duzo to kupi słabszy,osobiscie przesiadłem sie z DT 125 na TTR600 i jedyne co mi nie pasowało to WIELKOSC TTR-ki,która zamieniłem na DRZ 400E,smigam juz na niej pół roku i nie narzekam na nadmiar mocy.

 

 

Za cała pewnosci mozna polecic własnie moto które sobie upatrzyłes czyli DRZ według mnie warto tylko wersje E.

 

 

Najlepiej i najpewniej mozna doskonalic technike jazdy na torze i to polecam kazdemu na poczatek,zaczęc od toru a pózniej poradzicie sobie praktycznie wszedzie.Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz DR 125?i teraz chcesz moto które ma 50 koni? jezdziłeś na czymś o takiej mocy?

 

Jeździłem parę razy już na 60 koniach na transalpie... I ta dr-z400 nie ma 50 koni tylko 40. I dałem ją na przykład myślę też o wr450 lub 250 i proszę o opinie na temat tych motorków.

Edytowane przez Bartek436
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla co miał kiedyś motorynke kupił Yamahe YZ 426 i dawał rade na niej. Wiekszośc wyolbrzymia to, że nie da ktoś sobie rady, co to za moc. Wcale to tak nie jest. Sam siadłem na Rm-ke 250 a wcześniej śmigałem na Simsonie i spokojnie sobie daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym rozwiązaniem to kupno CR500. Chociaż nie jestem pewien czy moc jest wystarczająca dla ciebie...pomyśl jeszcze o KTM 990 Adventure S.

Bez pozdro :]

 

Ja jestem ciekaw z jakiego moto przesiadłeś się na katmana.

Wniosłeś bardzo dużo do tematu. :bigrazz:

 

Kupuj DRZ i będziesz zadowolony.

Moto do szybkiego ogarnięcia i wybacza wiele błędów początkującym ale nie zielonym amatorom.

Łagodnie oddaje moc i jak nie będziesz mocno odkręcał do to dasz radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw z jakiego moto przesiadłeś się na katmana.

Wniosłeś bardzo dużo do tematu. :notworthy:

 

Kupuj DRZ i będziesz zadowolony.

Moto do szybkiego ogarnięcia i wybacza wiele błędów początkującym ale nie zielonym amatorom.

Łagodnie oddaje moc i jak nie będziesz mocno odkręcał do to dasz radę.

 

 

Co wy tak się czepiliście jakoś że ja nie umiem jeździć itd... Chcę się tylko dowiedzieć co lepsze yamaha wr450 czy suzuki dr-z400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje pośmigać DRZą po naszym poligonie i musze powiedzieć że to bardzo przyjemny motorek łatwy do ogarnięcia,wybacza błędy i ma elastyczny silnik co daje nam wyczucie manetki gazu i łagodnie oddawaną moc.

Polecam :notworthy:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RafRaf: moja wypowiedź nie była poważna, tylko taka ironiczna. Chodziło mi o to że teraz jest jakaś chora mania ilości kucy w silniku - bo ja jechałem 100m na Transalpie co ma 60KM po prostej drodze to mi ta moc nie straszna...Oczywiście że sprzęt jest do ogarnięcia tylko trzeba mieć olej też w głowie :flesje:. Ale jeśli Bartek 436 ma olej w głowie i POTRAFI JUŻ w miarę dobrze latać oraz chce moto na długie lata to też polecam DRZ400. Jednak dalej nie jestem przekonany że po DR125 mającej 12KM DRZ400 która ma 48KM będzie okej...Myślę że jakby na dobrej setce w zakręcie odkręcił to miałby mokro :icon_razz:

Pzdr, Maciek

P.S.

Na kata przesiadłem się z Aprili RX125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...