Skocz do zawartości

Chwale się :-(


Piekarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Wczoraj zdawałem na prawko. 30 min przed egzaminem zaczął padać śnieg, po 10 minutach grad, 10 min przed egzaminem przestało padać. Temperatura powietrza 0,5 stopnia, wiatr jak skurczybyk. Na 50tce jechałem 40km/h a na 70tce 55 km/h bo z zimna nie mogłem wytrzymać...Wszystko zrobiłem bezbłędnie, byłem bardzo zadowolony z siebie, podjeżdzam na plac a egzaminator mówi, że oblałem i w karcie napisał uwagę: brak dynamiki jazdy...spytałem się czy tylko to było powodem oblania on mówi, że tylko to...nie wierzyłem ale jak dostałem karte to rzeczywiście wszędzie indziej było zapisane P-czyli pozytywne...

Gdzie tu sprawiedliwość...Chciałem się odwołać od decyzji ale rozpatrzenie potrwa dłużej niż mam wyznaczony powtórny egzamin a i jedyne co mogę uzyskać to tylko to, że nie zapłacę 140zł więc mam to gdzieś...

Zadaje sobie tylko pytanie po co te kamery, po co ten cały cyrk jak i tak egzaminatorzy robią co chcą...

Szok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdawałem w jesieni w podobnych warunkach tylko że u nie tak nie waliło deszcze i gradem

temperatura była podobna i wiatr ale udało mi sie zdać kolesia przede mną oblał powiedział mu że za szybko pas zmienił, ja trochę zmarzłem bo nie miałem rękawic :icon_question: wielki błąd

ale nie łam się tak już jest i chyba nic tego nie zmieni

powodzenia na następnym egzaminie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie to czeka, egzaminatozy to wiekszosci stare dziadki d....... i idioci albo ludzie ktorzy nigdy nie jezdzili na motocyklu ,sa wsrod nich tez normalni ludzie ale na takich trafic to zadkosc .

czy poza odwolaniem mozna cos jeszcze zrobic w takim wypadku?

Edytowane przez damikss

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co w takim razie jest ta kamera i cale nagranie z jazdy? (kiedy zdawalem na auto 7 lat temu nie bylo takich pie**ol a pozatym trafilem na spoko kolesia na 9 zdalo nas 8)

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zdenerwowanie, każdy by się wkurzył, jednak jak pogoda nie dopisze to już jest klapa na moto, co dopiero na egzaminie.

Swoją drogą ciekawe czy egzaminator, po deszczu, gradzie i przy temp powietrza bliskiej 0 stopni C jechał więcej niż 50km/h.

Własnie to mnie martwi w tym roku we wrześniu się chce zapisać na A + B (jestem z grudnia) B bez problemu nawet i w zimie moge robić.

Jednak z A może być problem jeśli wyjeżdze godziny to nie wiadomo czy mi w ogóle w grudniu egzamin na moto ustalą, jeśli nie będzie śniegu.

Chciałbym zdążyć przed styczniem żeby nie chyciło mnie A od 24 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie ;) jak już się spotkamy kiedyś w tym małym mieście to chętnie obejrzę tą karte pełną P bo coś aż mi się wierzyć nie chce. Pierwsze słyszę żeby w naszym wordzie takie cyrki robili. A do śniegu powinieneś być akurat przyzwyczajony http://forum.motocyklistow.pl/nieg-padal-j...-ja-t93853.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa egzaminacyjna w lodzi jest tak prosta i tak krotka, ze Ty chyba bez rekawic musiales jezdzic, albo w letnich.

 

ja tego samego dnia mialem pierwsze jazdy na motocyklu w autoszkole(wymuszone:P)

 

nie uwierze Ci, ze bylo 0,5 stopnia, nie uwierze w wiatr i w snieg i grad, bo tego samego dnia, tyle ze wieczorem, kiedy to bylo chyba troche chlodniej latalem poltorej godziny na miescie(wczesniej pol na placu). mialem letnie rekawice BFa, termoaktywne portki plus cienkie jeansy no i troche lepsza kurtke. po zejsciu z motocykla nic mnie nie bolalo, nic nie mowilem, nie narzekalem. ba, chcialem wiecej;d

 

v-max jaki rozwinalem to ponad 80 na godzine, a tak to normalne predkosci w miescie 50 w porywach do 60 kahaema...;)

 

wytrwalosci zycze;)

 

jaki termin kolejnego egzaminu???

 

pzdr:)

 

aaa, w jakiej autoszkole sie uczyles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'27 marzec 2008 - 20:45' [/b] post='1185420']

Witam wszystkich

 

Wczoraj zdawałem na prawko.

 

 

chyba ze to ze mna cos nietak...

 

 

 

nie pisalbym tak jak to napisalem, ale po pierwsze po kiego grzyba mialbym sie mijac z prawda, a druga sprawa to ze przez takie tematy ludzie naczytaja sie glupot, ze usadzili na egzaminie za krzywy usmiech, potem stresuja sie maksymalnie i tylko z tego powodu oblewaja, bo ich umiejetnosci kierowania sa dziesieciokroc lepsze niz drecha co dostal od rodzicow na prawko i po prostu mu sie przyfarcilo...

 

 

pzdr:)

Edytowane przez magneto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie :D jak już się spotkamy kiedyś w tym małym mieście to chętnie obejrzę tą karte pełną P bo coś aż mi się wierzyć nie chce.

 

Nie ma problemu...Sam w to do dziś nie wierzę...Żebym dostał gdzieś indziej jakieś negatywy, wywinął jakąś manianę to bym powiedział no trudno, stało się, trzeba jeszcze się podszkolić i już ale żeby tylko dynamika jazdy była niezaliczona to mnie zwaliło z nóg....

 

Pierwsze słyszę żeby w naszym wordzie takie cyrki robili. A do śniegu powinieneś być akurat przyzwyczajony

 

To prawda, że do sniegu jestem przyzwyczajony bo w 70% swoich jazd tylko taką pogodę miałem ale instruktor sam opanowywał moje zapędy do prędkości i wbił mi w głowę, żeby na 50tce jechać 40 a na 70 trochę powyżej 50ciu bo nie zdam inaczej ze względu na to, że nie dostosowałem prędkości do warunków atmosferycznych...

 

Z egzaminami moim zdaniem jest tak że kto zda zależy tylko od humoru i chęci egzaminującego...

Jeśli brakowało pawlickiemu dynamiki to wystarczyło powiedzieć żebym trochę szybciej jechał tak jak robią egzaminatorzy kat B...(mojej kumpleli podczas jazdy po mieście egzaminator powiedział tak: oj Pani Agnieszko ta dynamika troszeczkę za słaba)

Jak ktoś chce kogoś uwalić nie mając do czego się doczepić to zawsze uwali pisząc o dynamice bo zawsze można wpisać albo brak jej albo nadpobudliwość :-).

Na takich egzaminach to powinna być komisja w składzie minimum 5 osobowym i każdy powinien wystawiać swoją ocenę i z tego później powinni wyciągać srednią...

Dla Egzaminującego z temperamentem nie będe miał dynamika a dla egzaminatora spokojnego-takie zachowanie będzie świadczyło o logicznym myśleniu i zdawaniu sobie sprawy z niebezpieczeństwa na drodze w taką pogodę...

Z tego co piszesz domyślam się, że jestes egzaminatorem i bronisz swoich kolegów...no tak to właśnie jest dlatego odwoływanie jest bezsensowne...Wy wszyscy jesteście święci i idealni, jeździcie wprost kryształowo..szkoda tylko, że w słowach a nie czynach...

 

witam serdecznie :P jak już się spotkamy kiedyś w tym małym mieście to chętnie obejrzę tą karte pełną P

A tak swoją drogą patrząc na Twój wiek domyślam się, że jesteś drugim pawlickim...

Nowa kosa dobrze kosi!!!!!!!!!!Mam nadzieję, że teraz trafię na jakiegoś Egzaminatora po 40stce bo tacy już wyżej nie srają niż dupę mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...