Skocz do zawartości

MOTO ZAKUPY W USA


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję kogoś, kto swobodnie porusza się w temacie zakupów internetowych w USA i ma jakiś kontakt do uczciwego sprzedawcy, którego może polecić? Chcę kupić kilka rzeczy za oceanem ale w tym temacie jestem zielony.

Wiem, że na forum różne kwestie dotyczące form płatności itd. był wałkowany, ale mi raczej chodzi o to, czy ktoś mógłby mi pomóc w konkretnym zamówieniu, przelewie itp. A może ktoś z Was wybiera się do USA lub ma tam na miejscu znajomego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wyszukiwarka? Przeczytaj dokladnie tresc posta idioto.

 

Hehehe dobre :(

 

PS. patryk.cbr - z checia Ci pomoge. Napisz PW o co dokladnie chodzi - ubrania, czesci itd.. A ja poszukam po pewnych sklepach gdzie najtaniej i gdzie wysylaja do PL. Czesto cosik sciagam z usa albo UK i wiem wszytko co i jak.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wyszukiwarka? Przeczytaj dokladnie tresc posta idioto.

 

;)

 

 

 

Hehehe dobre :bigrazz:

 

PS. patryk.cbr - z checia Ci pomoge. Napisz PW o co dokladnie chodzi - ubrania, czesci itd.. A ja poszukam po pewnych sklepach gdzie najtaniej i gdzie wysylaja do PL. Czesto cosik sciagam z usa albo UK i wiem wszytko co i jak.

 

Wiedziałem, że można na Was liczyć :crossy: Dzięki za kontakt, odezwę się na PW :buttrock:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wyszukiwarka? Przeczytaj dokladnie tresc posta idioto.

 

Wyszukiwarka umożliwi odnalezienie osób, które już kupowały w stanach i pomogłyby w transakcji oraz znalezienie wiadomości, aby nie być zielonym w temacie. Reszta n/c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś, kto swobodnie porusza się w temacie zakupów internetowych w USA i ma jakiś kontakt do uczciwego sprzedawcy, którego może polecić? Chcę kupić kilka rzeczy za oceanem ale w tym temacie jestem zielony.

Wiem, że na forum różne kwestie dotyczące form płatności itd. był wałkowany, ale mi raczej chodzi o to, czy ktoś mógłby mi pomóc w konkretnym zamówieniu, przelewie itp. A może ktoś z Was wybiera się do USA lub ma tam na miejscu znajomego??

 

Z własnego doświadczenia mogę polecić www.kupzusa.com Właśnie dziś dostałem paczkę z rzeczami zakupionymi na www.ebay.com. Wypatrzyłem sobie tam plastiki, dałem namiar (linka) temu koledze i on resztę załatwił. Wszystko trwało około 2 tygodni a zapłaciłem z przesyłką połowę tego co bym dał z allegro. Facet jest konkretny, można również poprosić go o wyszukanie potrzebnych rzeczy. Na jego stronie jest też sporo motocyklowych części, ochraniaczy itd. Poważnie zastanawiam się nad zakupem u niego motocykla, ale z tym pewnie zaczekam. Zaznaczam, że nie jest to żaden mój znajomy, ale wiem że sporo ludzi pytało o tą stronę i obsługę, tylko nikt jako pierwszy nie chciał zaryzykować. Ja to zrobiłem i nie żałuję.

Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kristi, tak to jest, że każdy by chciał coś taniej kupić ale obawia się pierwszy spróbować. Ja do tej pory też miałem 2-3 kontakty do ludzi z allegro którzy oferują rzeczy z USA ale zawsze jest ta obawa przed tym, że osoba której zupełnie nie znasz i nie masz na jej temat żadnych konkretnych informacji, może próbować cię wykołować... Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś, kto swobodnie porusza się w temacie zakupów internetowych w USA i ma jakiś kontakt do uczciwego sprzedawcy, którego może polecić? Chcę kupić kilka rzeczy za oceanem ale w tym temacie jestem zielony.

Wiem, że na forum różne kwestie dotyczące form płatności itd. był wałkowany, ale mi raczej chodzi o to, czy ktoś mógłby mi pomóc w konkretnym zamówieniu, przelewie itp. A może ktoś z Was wybiera się do USA lub ma tam na miejscu znajomego??

 

 

Nie wiem czy sprawdzales sobie taka stronke www.madmanbiker.com albo www.southernimports.net jest jeszcze takawww.argocycles.com ja przewaznie tu szukam jakis motorek i jest jeszcze stronka z aukcii bankowych jak znajde to ci wrzuce do ogladniecia. A jak z nimi pogadasz to ci powinni raczej wyslac bez zadnych problemow.Zycze powodzenia w znalezieniu tego co szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :icon_biggrin:

Dziękuję też MorfeuszowiT, który odezwał się w tej sprawie na gg.

Nie ma sprawy. Po prostu czasami kupuję coś za granicą - mam rodzinę zarówno w UK jak i w USA, a wiadomo - każdy chce zaoszczędzić :wink:

Jak ktoś jest zainteresowany kupnem czegoś z zagranicy - Zapraszam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Po prostu czasami kupuję coś za granicą - mam rodzinę zarówno w UK jak i w USA, a wiadomo - każdy chce zaoszczędzić :wink:

Jak ktoś jest zainteresowany kupnem czegoś z zagranicy - Zapraszam.

Pozdrawiam

 

A nowe motocykle w grę też wchodzą :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...