Skocz do zawartości

Suzuki RM 125, prosze o opinie i porady


Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl jest mój i zapraszam naprawde każdego kto chce kupić dobry sprzęt do jazdy,

 

opisane części są wymienione, stare oddaje z motocyklem, oddaje też dowody zakupu,

 

Proszę młodych gniewnych o nie oczernianie kogoś czy czegoś jeśli się tego nie widziało czy nie zna,

 

Zapraszam z mechanikami na oględziny motocykla i wtedy wszystko będzie jasne,

 

a kolega " Spec - Cross" :) niech nie mówi że kogoś chcę wyrąbać bo sam osobiście po zakupie tego motocykla sprawdziłem w salonie Suzuki po nr ramy który to rocznik i powiedzieli że to 96!!!!

Więc może salon się nie zna a takie info mi przekazali więc kolo daruj sobie takie wrzuty.

 

Zainteresowanych poważnie proszę o kontakt i najlepiej z jakims mechanikiem wpaśc i ocenić moto BO NIC NIE MAM DO UKRYCIA a sprzedaje bo kupiłem nowy motocykl

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest mój i zapraszam naprawde każdego kto chce kupić dobry sprzęt do jazdy,

 

opisane części są wymienione, stare oddaje z motocyklem, oddaje też dowody zakupu,

 

Proszę młodych gniewnych o nie oczernianie kogoś czy czegoś jeśli się tego nie widziało czy nie zna,

 

Zapraszam z mechanikami na oględziny motocykla i wtedy wszystko będzie jasne,

 

a kolega " Spec - Cross" :) niech nie mówi że kogoś chcę wyrąbać bo sam osobiście po zakupie tego motocykla sprawdziłem w salonie Suzuki po nr ramy który to rocznik i powiedzieli że to 96!!!!

Więc może salon się nie zna a takie info mi przekazali więc kolo daruj sobie takie wrzuty.

 

Zainteresowanych poważnie proszę o kontakt i najlepiej z jakims mechanikiem wpaśc i ocenić moto BO NIC NIE MAM DO UKRYCIA a sprzedaje bo kupiłem nowy motocykl

 

pozdro

Każdy kto chociaż trochę siedzi w temacie od razu powie, że to nie 96 więc nie wiem po co ta ściema z salonem suzuki. To nie są żadne wrzuty tylko prawda. Model 96 wygląda tak http://w2.bikepics.com/pics/2007%5C03%5C09...824604-full.jpg może Twój motocykl był kupiony jako nowy w 96 roku ale to nie jest model 96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak ktoś kupi motocykl jako inny rocznik to będzie w nim umieszczał foty na bikepics. Coraz więcej wałków jest u na w polsce i ludzie powoli już sie pogubili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, jak ktoś kupi motocykl jako inny rocznik to będzie w nim umieszczał foty na bikepics. Coraz więcej wałków jest u na w polsce i ludzie powoli już sie pogubili.

A ja tak sie spytam czysto informatycznie czemu modele starsze i nowsze lub ten sam rok mają te różne przody??(upside down i zwykły) Czyżby były model uboższe i bogatrze lub nawet za tą samą cenę wybór przodu?? ;) Sam tak przeglądałem ogłoszenia i chyba na to wychodzi. U dołu przykład roku 2000 ze zwykłym przodem a moto motorbiker z roku niby 96 ma upside down.

http://moto.allegro.pl/item329290621_suzuk...wde_warto_.html

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sie spytam czysto informatycznie czemu modele starsze i nowsze lub ten sam rok mają różnie przody??(upside down i zwykły) Czyżby były model uboższe i bogatrze lub nawet za tą samą cenę wybór przodu?? :) Sam tak przeglądałem ogłoszenia i chyba na to wychodzi. U dołu przykład roku 2000 ze zwykłym przodem a moto motorbiker z roku niby 96 ma upside down.

http://moto.allegro.pl/item329290621_suzuk...wde_warto_.html

 

Bo Suzuki w rocznikach 96-00 miały z przodu zwykły zawias, co nie znaczy, że gorszy...

 

Podobnie jak KTM...

Edytowane przez Jabud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko 96 ja mam 98 i mam też zwykłego amora z przodu. Chyba takie wychodziły w latach 96-98 ale nie jestem tego pewien. Ale jak to Jabud napisał że to nie jest up's to nie znaczy że jest gorszy.

 

 

96-98 ma zwykly wiec masz ok

Edytowane przez Seba350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...