Skocz do zawartości

Nareszcie


Marcin962
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem Mz etz 150, może nie jest to zx czy cbr ale zawsze za swoje, tylko przypał bo prawko moge zaczynac za 3 miesiące a odebrać za sześć, a to zdjęcia napiszcie co sądzicie.

http://Marcin962.fotosik.pl/albumy/397131.html

 

A i dodam że nie jest to pierwszy jednoślad i nie jestem jakimś napaleńcem, strój na moto mam tzn kask (Nitro NV 750 VX) ,kurtka(Tschul 820),rękawice(takie jak wszystkie skórzane) tylko butów brak ale pewnie niedługo będą (RST)

Edytowane przez Marcin962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem Mz etz 150, może nie jest to zx czy cbr ale zawsze za swoje, tylko przypał bo prawko moge zaczynac za 3 miesiące a odebrać za sześć, a to zdjęcia napiszcie co sądzicie.

http://Marcin962.fotosik.pl/albumy/397131.html

 

A i dodam że nie jest to pierwszy jednoślad i nie jestem jakimś napaleńcem, strój na moto mam tzn kask (Nitro NV 750 VX) ,kurtka(Tschul 820),rękawice(takie jak wszystkie skórzane) tylko butów brak ale pewnie niedługo będą (RST)

Cześć :wink: Gratuluję-super armaturka :clap: Poważnie podchodzisz do tematu i to jest to :biggrin: Piszesz-za swoje a to naprawdę cieszy.Uwierz mi-niektórzy mają mniej frajdy,gdy tylko dostaną,za nic,za darmo nawet lepsze i mocniejsze sprzęty, ale bez wysiłku.Zaraz się znudzą.Wytrwałości w zdawaniu prawka.Aha,butów to i ja jeszcze nie mam :bigrazz: Do zobaczyska na trasie :wink: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa, myślałem ze nikt nic nie napisze.:icon_mrgreen:

Nie poddawaj się.Jak czujesz frajdę z jazdy to już jesteś farciaż.Ja czekałem na kontakt ze światem motocykli prawie tyle co ty żyjesz(po przerwie)ale to nie świadczy że nie tworzymy wspólnej motocyklowej rodziny.Powodzenia brachu :icon_eek: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem Mz etz 150, może nie jest to zx czy cbr ale zawsze za swoje, tylko przypał bo prawko moge zaczynac za 3 miesiące a odebrać za sześć, a to zdjęcia napiszcie co sądzicie.

http://Marcin962.fotosik.pl/albumy/397131.html

 

A i dodam że nie jest to pierwszy jednoślad i nie jestem jakimś napaleńcem, strój na moto mam tzn kask (Nitro NV 750 VX) ,kurtka(Tschul 820),rękawice(takie jak wszystkie skórzane) tylko butów brak ale pewnie niedługo będą (RST)

Gratuluję zakupu :cool: Fajny sprzęt :icon_razz: Jeździłem kiedyś taką samą i bardzo miło to wspominam (po przesiadce z Simsona wydawała mi się rakietą :wink: ) . Niech Ci dobrze służy i do zobaczenia na trasie :cool:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu :clap: Fajny sprzęt :lalag: Jeździłem kiedyś taką samą i bardzo miło to wspominam (po przesiadce z Simsona wydawała mi się rakietą :wink: ) . Niech Ci dobrze służy i do zobaczenia na trasie ;)

pzdr

 

Tak sie składa że też przesiadłem się z simsona ale po drodze do MZ było jeszcze enduro 80ccm3 :biggrin: , tak w sumie to miała być jawa 350 TS ale jak gadałem z takim dziadkiem co robi te sprzęty, to powiedział ze MZ to będzie lepszy pomysł. Pozdro dla wszystkich :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziadek ma rację ;] Bardziej powalonej budowy silnika niż w Jawkach 350 to jeszcze w życiu nie widziałem...

A w Etezetce? Jak o nią dbasz to śmiga. A jak nie zadbasz to też śmiga :P

O swoją będe na pewno dbał. :icon_biggrin: Bo miałem brać taką Jawe co nie paliła na jeden gar i niby gościo nie mógł tego ustawić, to ja za telefon i dzwonie do dziadka i powiedział że ma pewnie przedmuch na jednym cylindrze i raczej nie jest to wina zapłonu i może się to nawet skończyć wymianą karteru, jak to nazwał "bolączka Jawy i CZ"

Edytowane przez Marcin962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bałeś sie że nikt nie napisze :icon_mrgreen: Jednak ta familja trzyma się razem jak widzisz,niezależnie kto czym jeżdzi :biggrin: A przy okazji,CZ-350 była moim pierwszym poważnym sprzętem.Przejeżdziłem 4 sezony i nawet w zimę,nie było to dla mnie przeszkodą i nigdy nie miałem z nią problemów.Fakt-zapłon oddzielny na każdy garnek wymagał idealnego ustawienia,inaczej były cyrki,łącznie z jazdą do tyłu zamiast do przodu :biggrin: naprawdę.MZ szybciej się zbierała,myślę o 250-tce.ale póżniej na trasie to ja dojeżdżałem pierwszy :biggrin: W sumie nie o to chodzi, ale tak w ramach opini-jak dbasz tak masz.Bywaj :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...