Skocz do zawartości

Nowy motocykl GSX-R 750 K7


tra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mogę zapytac to dlaczego tak twierdzisz??? Widziałeś może podobne egzemplarze??

Dzwoniłem do chyba najlepszego mechaniku, w Warszawie i powiedział żebym sie nie przejmował tymi rysami na kraterze silnika, gorzej dla niego wygląda ta linia czarna na górze nad korkiem wlewu oleju(według niego to może byc pęknięcie ale nie musi), ale według mnie jest to rysa a nie pęknięcie ale mogę sie mylic dotykałem i palcami te rsye i śrubokrętem i jest gładka jak dupa niemowlaka ja by bylo pęknięcie to chyba by byla jakaś nierównośc. No nic czekam do wtorku i zobaczymy co powiem importer. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za odp. Spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych for ALL życzę

 

 

Kolega Gienek ma rację - suzuki jest gorzej wykończone optycznie, poczynajac od spawów, brzydkich śrubek w miejscach niewidocznych, słabszych plastików itd. Nie jest to motocykl dla estetów i wielbicieli doskonałej obróbki materiałów ;) tylko do zapier...a i w tym jest naprawdę niezły. A co do tej linii na karterze - jak powiekszysz te duże foty, to widać że to jest maźniete czyms czarnym a nie porysowany czy pekniety materiał. Ponieważ u mnie tez widać taki slad (ale słabiej) jest to zapewne faktycznie jakis znak montażowy jak ktos już wcześniej zauważył.

 

Pozdrówki

Edytowane przez TomekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz schłodzony browar i do grarazu pocieszyć oczka

 

a w ramach docierania , palenie gumy w garazu :icon_rolleyes: - mi to faktycznie wyglada na pekniecie , no ale jak koledzy mowi ze toto kreska to spoko :P , a te slady porysowania to jak by po szlifie... moze twoje moto wcale nie jest "nowe", kiedys w tv bylo na temat dealera skody , co sprzedawal wyklepane rozbitki ( w sumie to juz wraki) jako nowe !

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak cię tak matrwi ta ryska to weź jakis rozpuszczalnik np. nitro i spróbuj to wyczyścić albo skrobnij czymś delikatnie i będziesz widział czy schodzi czy nie

 

 

Nie ma się co koledze dziwic - kupił nowe moto za cięzką kasę, to sie denerwuje wszystkimi szczegółami.

 

 

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moto jest na gwarancji to chyba wypada iść do producenta i się dowiedzieć od czego to i dlaczego my tutaj spekulujemy a z pewnością producent będzie wiedział na 100% albo w salonie oglądnąć trzeba inne egzemplarze czy też maja takie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ta rysa to jest rysa a nie pęknięcie zreszta jutro bede tam gdzie garażuje moto to jeszcze sprawdze wezme na szmatke rozpuszczalnika i sprobuje zetrzec zobaczymy. szlify hmm no w nowym moto nie powinno byc ale co zrobie pozdrawiam czekam do wtorku na odp od dealera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tra

To może jeszcze zareklamuj nam tego importera :icon_eek: Sam się przymierzałem do kupna sprzętu tą drogą w tym roku, ale po kwiatkach jakie widzę, mam mieszane uczucia. Ciekawe czy jesteś tutaj jedyną osobą, która dostała od nich brzydką niespodziankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko moj egzemplarz jest wadliwy koledzy kupili dwa takie motocykle jak moj i wszystko gra moj ma ryse zle napisalem ze jest wadliwy czekam do wtorku pozdrawiam aaaa na reklame za wczesnie kupilem od powaznego czlowieka i wszystko bedzie ok

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko moj egzemplarz jest wadliwy koledzy kupili dwa takie motocykle jak moj i wszystko gra moj ma ryse zle napisalem ze jest wadliwy czekam do wtorku pozdrawiam aaaa na reklame za wczesnie kupilem od powaznego czlowieka i wszystko bedzie ok

 

Czy coś się wyjaśniło? Strasznie mnie to zaciekwaiło................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...