Skocz do zawartości

Ustawka na Kazimierz


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

osoby najbardziej początkujące raczej powinny jechać najbliżej prowadzącego. Aśka już się nie wywraca (ostatnio :notworthy: )

 

heh Aśka sie nie wywraca....

to jej moto, ona tylko prewencyjnie zeskakuje :) :eek:

 

PS. Podobno motocykliście dzielą się na tych co leżeli, i będą leżeć.....

pytanie brzmi ile razy: raz, dwa...... :)

A może AS-ik wyrabia normę dla innych :notworthy:

żartowałem

 

a na poważnie?!? ... chyba mało jest takich entuzjastów dwóch kółek :wink:

 

ostrożności, szerokości i przyczepności

 

pozdro

 

PS 2. Śledzę temat.... ma się rozumieć :D

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ale jako przedostatnia jedziesz...

 

 

o ja jestem jak najbardziej za! moge nawet jechac ostatnia :P

 

heh Aśka sie nie wywraca....

to jej moto, ona tylko prewencyjnie zeskakuje :cool: :wink:

 

PS. Podobno motocykliście dzielą się na tych co leżeli, i będą leżeć.....

pytanie brzmi ile razy: raz, dwa...... :P

A może AS-ik wyrabia normę dla innych :icon_evil:

 

JUZ SIĘ NIE WYWRACAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu, zajebisty pomysł, chętnych napewno nie zabraknie i kilka grup sie zrobi.

 

Co do kolejnych etapów traski to powiem kilka słów bo często tamtędy jeźdzę

 

Wawa, Piaseczno>Góra - nic do napisania, po prostu lipa, droga prosta i zapchana

Góra>Mniszew - lepiej pod wzgledem jakosci asfaltu jednakże na niewielkich odcinkach bywaja bardzo niebezpieczne dla moto głębokie dziury(trwa remont), muzeum.....jesli ktos sie nastawia na super eksponaty to sie zawiedzie, mimo to warto zobaczyc nieco juz pordzewiałe 2 czołgi, katiuszę, haubice i działka p/lotnicze, są zasieki i transzeje. Muzeum w lesie na swieżym powietrzu - to jest super.

Czarnolas - lata swietności daleko poza nim, piękny park... tyle że ja tam latem bywam:). Samo muzeum polecam, nie pamietam ile wjazd

Janowiec-wstyd ale nigdy tam nie byłem, przeprawy promowe o tej porze roku przeważnie są zawieszone ze wzgledu na niestabilny poziom Wisły, uruchamiane ok. poczatku kwietnia - na dwoje babka wrozyla

http://www.janowiec.pl/index.php?id=27&lan=pl

lub

602 858 898 - tel do Kapitana Żeglugi Poprzecznej :biggrin:

 

Znam knajpy ale wszystkie fajniejsze są w okolicach Kozienic a to za wczesnie na posiadówke, pewnie Waldi coś poleci w Kaziku

 

To tyle co do lewej str Wisły.

 

Wszystko zalezy od terminu, jak będzie mi pasował to jadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, niech się tylko pogoda poprawi to może będzie dane mi Was poznać.. :rolleyes:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, niech się tylko pogoda poprawi to może będzie dane mi Was poznać.. :)

Prognoza dlugoterminowa na niedziele 30.03 zapowiada temperature 7 stopni i zachmurzenie z przejasnieniami.

 

W kwestii promu zadzwoni sie dzien wczesniej i dowiemy sie... jak bedzie zamkniety to albo smigamy odrazu

do Kazika albo Janowiec i potem nawrotka do Pulaw i dalej do kazika.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sprawdzałem jakosć asfaltu przez Górę Kalwarie do Kozienic, potem przez Dęblin i powrót do Warszawy drugą strona, nic się nie zmieniło :] ale droga bez tragedii. Było przezjebiście, gdyby nie to, że się spieszyłem na rodzinne święta to pewnie do Kazika bym sprawdził drogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sprawdzałem jakosć asfaltu przez Górę Kalwarie do Kozienic, potem przez Dęblin i powrót do Warszawy drugą strona, nic się nie zmieniło :] ale droga bez tragedii. Było przezjebiście, gdyby nie to, że się spieszyłem na rodzinne święta to pewnie do Kazika bym sprawdził drogę

 

 

Eno Marcinku, od Magnuszewa parę kilo nowego asfaltu położyli - coś się znienia.....powoli, oj bardzo :D

Z Dęblina do Wawki wqrwiają mnie te płyty......ale teraz Ty na Afri..... cud droga dla Ciebie :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...