Skocz do zawartości

Ustawka na Kazimierz


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela będzie dla Nas... Proszę o link do " ciepłej" prognozy pogody bo FJR to się do jazdy po śniegu nie nadaje a Czarnula w serwisie.... :icon_razz:

 

 

A proszę Cię bardzo ;) :

http://www.accuweather.com/world-forecast-...SZAWA|&metric=1

Co prawda pn zapowiada się dużo lepiej ale czy ktos będzie miał wtedy czas????? :clap:

 

 

Dziś zainwestowałem trochę czasu i przeleciałem sie po proponowanych przez Belga miejscach. Wyczaiłem fajne boczne dróżki bo główna jest nudna i prosta jak drut. Jeśli będziecie chcieli to Was poprowadzę, tyle że wtedy napewno całość traski nie wyjdzie 270km (+30).

 

heyah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś zainwestowałem trochę czasu i przeleciałem sie po proponowanych przez Belga miejscach. Wyczaiłem fajne boczne dróżki bo główna jest nudna i prosta jak drut. Jeśli będziecie chcieli to Was poprowadzę, tyle że wtedy napewno całość traski nie wyjdzie 270km (+30).

 

heyah

 

k u b a - jak już pojedziecie to potem napisz co i jak, jak idą te boczne dróżki, może w innym terminie zorganizuje się jeszcze jakąś grupkę, osobiście chętnie bym skorzystał z tak opracowanej traski, w ten weekend niestety nigdzie nie polecę bo zaniemogłem na dobre :crossy: ale mam przynajmniej czas na planowanie motocyklowych wypadów :crossy:

 

Pozdro i powodzonka na wypadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może konkretnie się ustawimy już na niedzielę? Powiedzmy wyjazd o 10 rano?

Jeżeli jedziemy przez Górę Kalwarię to o 10 proponuję spotkać się na rodzie w Górze Kalwarii albo rondo w Otwocku na Górę Kalwarię.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może konkretnie się ustawimy już na niedzielę? Powiedzmy wyjazd o 10 rano?

Jeżeli jedziemy przez Górę Kalwarię to o 10 proponuję spotkać się na rodzie w Górze Kalwarii albo rondo w Otwocku na Górę Kalwarię.

Co Wy na to?

przy ustalaniu godziny proszę wziąć pod uwagę zmianę czasu i to, że trzeba się wyspać. bardzo ładnie prooooooooooooszęęęęęęęęęęęęę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy

PLISS :icon_twisted: KONKRETY

pamiętajcie że jutro (sobota 30,03) mamy zmianę czasu - czyli śpimy o godzinkę krócej :smile:

PROPONUJE godzinkę 10

konkretnie gdzie się spotykamy

i którędy jedziemy

prom w Janowcu raczej już odpada

 

PLISSSSSSSS........

KONKRETY KONKRETY I JESZCZE RAZ KONKRETY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...