Skocz do zawartości

Ustawka na Kazimierz


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie zrobi ladna pogoda... po swietach mozna by wyskoczyc do Kazimierza Dolnego.

Wiem, ze wielu bylo (ja tez) ale pojezdzic zawsze mozna, prawda?

Proponuje ustawke na parkingu gdzie sie zawsze odbywa motobazar warszawski (ten od strony

Pulawskiej). Stamtad traska na Czersk (zamek), Mniszew (skansen z 2ej Wojny), Janowiec (zamek),

promem do Kazimierza (zamek, fara, obiadek, spacer / rejs po Wisle itd.). Powrot przez Pulawy,

Deblin do Maciejowic (pole bitwy za Kosciuszki), mostem przez Wisle w Gorze Kalwarii i zakonczyc

w MC'u w Wilanowie. Traska w sumie to ok. 270 km wiec dla luznej jazdy bedzie ok.

 

Tutaj macie plan trasy

 

Jakies uwagi, sugestie mile widziane.

 

PS.

Proponowalbym ustawke o 9.30 - wyjazd max. 10.00.

Jak droga bedzie nam dobrze szla to mozna zajechac do Czarnolasu

a w Deblinie zobaczyc o twierdze.

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie teminu nie podalem bo to zalezne od tego kto kiedy moze... teraz sa Swieta itd... wiadomo,

ze raczej weekend wiec albo sobota albo niedziela... podajcie tutaj kto kiedy moze i ustalimy.

Przy tym ,ze traska ma pare km to pogoda musi byc dobra.

 

W kwestii predkosci przelotowych to mozna zrobic 2 grupy... kto chce smigac 140 / 160 km/h

to prosze bardzo ale w 2ej grupie... ja jade 80 / 120 km/h.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie proponuje 29-30 Marca w zależności od Pogody oczywiście :)

Jestem za jezeli pogoda pozwoli...

To i ja bym się chciał podłączyć :rolleyes: Najlepiej jakaś niedziela, w sobotę niektórzy pracują :D

Moze i pracuja ale pamietaj tez, ze nie pojedziemy grupa 20 motocykli bo 90% ludzi nie umie jezdzic w grupie a mnie moje zdrowie i zycie mile :buttrock:

Zatem jak sie nas uzbiera 10 / 12 motocykli to bedzie akurat.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jezeli pogoda pozwoli...

 

Moze i pracuja ale pamietaj tez, ze nie pojedziemy grupa 20 motocykli bo 90% ludzi nie umie jezdzic w grupie a mnie moje zdrowie i zycie mile :rolleyes:

Zatem jak sie nas uzbiera 10 / 12 motocykli to bedzie akurat.

 

 

ja tam preferuję nawet mniejsze grupy tą 12 motocyklową bym na 2 podzielił :] no ale i tak szczegóły wyjdą jak bedzie ustalony termin i ustalona pogoda, śledze wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej wolniejszej grupki to i ja chętnie dołączę :flesje:

dobra ale jako przedostatnia jedziesz...

ja tam preferuję nawet mniejsze grupy tą 12 motocyklową bym na 2 podzielił :] no ale i tak szczegóły wyjdą jak bedzie ustalony termin i ustalona pogoda, śledze wątek ;)

a Ty to i tak po krzakach bedziesz latal... :icon_razz:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...