Skocz do zawartości

jaki tlumik zeby byl glosny?


tajnos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:P siemanko mam pytanko , jaki tlumik zakupic do mojej suzi zeby byl glosny a nawet bardzo glosny :)

mam w tej chwili zalozony LEO VINCI taki jakis karbon no i ludzie z mojej ekipy smieja sie ze lata z nimi 250cc wiec sami rozumiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P siemanko mam pytanko , jaki tlumik zakupic do mojej suzi zeby byl glosny a nawet bardzo glosny :evil:

mam w tej chwili zalozony LEO VINCI taki jakis karbon no i ludzie z mojej ekipy smieja sie ze lata z nimi 250cc wiec sami rozumiecie :notworthy:

 

MIVV BEZ DB KILLERA MODEL MOTO GP :) szyby wypadaja....

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz w Castoramie rurę z kwasówki fi 45 i mocujesz do niej uszka do sprężyn i cybant - koszt całkowity takiego wydechu ok. 50 zeta, zaś satysfakcja bezcenna.

Można dołożyć blaszki wibrujące wewnątrz, wtedy mamy efekt przelatującego śmigłowca.

Blaszki wycinamy z puszki po konserwach, bo jest nierdzewna i tania. Długością regulujemy ton, co można robić w trasie nożycami do blachy.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz w Castoramie rurę z kwasówki fi 45 i mocujesz do niej uszka do sprężyn i cybant - koszt całkowity takiego wydechu ok. 50 zeta, zaś satysfakcja bezcenna.

Można dołożyć blaszki wibrujące wewnątrz, wtedy mamy efekt przelatującego śmigłowca.

Blaszki wycinamy z puszki po konserwach, bo jest nierdzewna i tania. Długością regulujemy ton, co można robić w trasie nożycami do blachy.

 

 

Oooooooooooooo jakie proste .. też tak chce :P

 

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...