Skocz do zawartości

Paliwo & olej


Rekomendowane odpowiedzi

lepiej jednak kupić tego np;castrola może mieć parametry podobne do castrola a może nie... moj wujek na oleju stihl zatarł nową piłe motorową Sthila a ten olej jest przecież dedykowany do niej... lepiej kupić coś sprawdzone :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys na tym forum wspominal o oleju midland do mieszanki. Znalazlem taki na allegro -> http://moto.allegro.pl/item330383754_olej_..._cycle_0_6.html

Czy ktos jezdzil na tym oleju i czy ten oleje nadaje sie do wyczynow. Mysliscie, ze jakosciowo podobny np. do Castrola, Mobila itp. ??

 

 

tak warto, mój były ktm nie dość że zrobił 3x większy przebieg od motocykla sąsiada który jeździ na motulu 800 to jeszcze cylinder wyglądał jakby dopiero był nikasil kładziony :biggrin:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak warto, mój były ktm nie dość że zrobił 3x większy przebieg od motocykla sąsiada który jeździ na motulu 800 to jeszcze cylinder wyglądał jakby dopiero był nikasil kładziony :buttrock:

Ale konkretnie jezdziles na tym midlandzie co pokazalem z allegro - to jest mineral czy syntetyk? Cena naprawde atrakcyjna, tylko sam nie wiem czy ryzykowac... :icon_mrgreen: Czy ktos jeszcze jezdzil na olejach midlanda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale konkretnie jezdziles na tym midlandzie co pokazalem z allegro - to jest mineral czy syntetyk? Cena naprawde atrakcyjna, tylko sam nie wiem czy ryzykowac... :bigrazz: Czy ktos jeszcze jezdzil na olejach midlanda??

 

 

syntetyk, lałem go do kmxa, ktma, skuter do tej pory jeździ na nim .

u mnie kosztuje 9zł.

wszyscy się śmiali z tego oleju a jednak straty były mniejsze niż na olejach dużo droższych :icon_razz:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez jak enduromaster mogę śmiało polecić Midlanda niestety u mnie kosztuje 14 zł ale jest super. Tak jak pisał enduromaster tłok i cylinder jak nowy, moje 4 motory na nim jeździły, teraz Mój kmx nie ma łatwych warunków i olej się sprawdza.

Śmiało mogę go polecić.

Stosuję ten olej od 4-5 lat.

 

Dodane:

Dokładnie, tak jak napisał piasektt gdzieś na forum były specyfikacje olejów, ktoś podawał co każde literki oznaczają. Należy porównać i wtedy wybrać..

Edytowane przez jurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś taki motorek jak Zundapp - niemieckiej marki bodajże ... kumpel go kupił od kuzyna i śmiga i śmiga ... olejów chyba nigdy nie zmieniał tylko benzyne leje ... to jest 50 ale na wyższych obrotach jak na 50 to dość idzie ;p można wlać przeczyszczony olej z frytek i też pojedzie - silnik nie do zdarcia ... śmiga na nim już chba z 2 lata i nic - nigdy sie nie zepsół ;| :wink: :) troche dziwne ale prawdziwe :D Ale ja nie polecam lac oleju z frytek xP

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...