Skocz do zawartości

Jazda w dwie osoby


Macias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem kodeks i nie znalazłem przepisu mówiącego' date=' że nie można wozić pasażera poniżej 18 roku życia.[/quote']

Motorowery i skutery są głównie produkowane dla osób poniżej 18lat,

więc czemu nie można by nimi jeździć z pasażerem. W.g. mnie to bez sensu.

 

P.S. I wydaje mi się, że nie ma takiego przepisu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam zamiaru sie klucic to ty tak chamsko podchodzisz do tego

 

do czego ... traktuje cie jak dojzala osobe ... chyba popelnialem blad (?)

 

A jesli juz to nie mow do mnie takim tonem

 

:ziewa:

 

napisałes cos całkowicie z sesem

 

takie texty mi nie leza ... traktuje to 4um powaznie (mozliwe ze nadwyraz powaznie)' date=' a to bylo nie powazne.[/quote']

 

Nie popełniasz błedu. A jesli juz to nie badz taki chamski bo nie tylko ty traktujesz to forum powaznie. A to ,że napisałes cos z sensem to napisałem dlatego ,bo to była pierwsza twoja jakas przemyslana wypowiedz na forum (przynajmniej w tym temacje) :!: I nie puszczam takich textow do ciebie cały czas wiec jaki problem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kodeks i nie znalazłem przepisu mówiącego, że nie można wozić pasażera poniżej 18 roku życia.

:clap: :D :clap: :D :clap: :D :D :D

Motorowery i skutery są głównie produkowane dla osób poniżej 18lat,

więc czemu nie można by nimi jeździć z pasażerem. W.g. mnie to bez sensu.

 

P.S. I wydaje mi się, że nie ma takiego przepisu.

:D :D :D :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest jedno ale :!: Takie ze sa one produkowane dla osob ponizej 18 lat ale nie ma napisane ze sa produkowane do jazdy w dwie osoby. Do jazdy w dwie osoby sa owszem przystosowane lecz nie wolono jezdzic ososba ponizej 18 lat w dwie osoby. Nie wolno tylko dlatego iz jak by co olwiek sie stało osobie jadacej jako pasazer miał bys przeje**** delikatnie mowiac. Kazde wykroczenie (uszkodzenie ciała innych osob itd) jest kierowane do sadu i masz wpis do twojej kartoteki :!: Wiec nalezy jeszcze raz wszystko przeszukać co do tego przepisu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie snujcie teori i "tak mi sie wydaje" tylko niech ktos idzie spytac przedstawiciel prawa i po klopocie ...

Pytalem znajomego komendanta drogowki na poczatku wakacji i stwierdzil on to co napisalem pare postow wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea żebys wiedział' date=' że mam :!: A tak wogole jestes jakis popie**olony i cały czas sie czepiasz. Czep sie tramwaju a nie mnie :!:[/quote']

Co ci jebło :?:

Elegancka kulturalna dyskusja a ty z takim tekstem...

 

W sumie nic poprostu koles mnie wk**** (zdaza sie a ja jestem za nerwowy :oops: :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...