Skocz do zawartości

KTM 500 sx , i husqvarna 350 TE, pare pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy :icon_twisted: ostatnio trafiła mi się możliwość nabycia jednego z tych motocykli, mianowicie KTM 500 SX z rocznika cos kolo 90 koleś mówił że rocznik coś około 93 ale z tego co sprawdzałęm to profdukowali je chyba do 90 roku no albo się mylę, ostatni model w 2t , lub huśke 350 TE z rocznika 94. Motorków nawet jeszcze nie widziałęm ale pytam bo może macie jakies opinie na temat tych motocykli co żebym wiedział czy warto wogule jechac ogladac . Kolega który to posiada mówi że ten ktm 500 to jest dla ludzi mocno znudzonych życiem :icon_biggrin: :icon_rolleyes: ze to potrafi naprawde pozamiatać człowieka czyli coś dla mnie :icon_mrgreen: a ta huśka to troszke słaba jak dla mnie coś około 45 koni z tego co mówił .... panowie czekam na opinie jakies dane , ogólnie jakąś pomoc w temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Rozumiem,że dr sprzedana?Ja nie brałbym tego ktm-a miałem raz ktm 350 z podobnego roku i nie popełnie juz nigdy tego błędu.Co chwila coś nawalało,a częsci nie było ...trzeba bylo kombinowac i przypasowywać...Co do 500 w 2 to masakra olbrzymia moc ,mała waga cięzka do opanowania i narwana jak .....:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witam kolege :icon_twisted: nie nie Dr jest u mnie tak szybko się jej nie pozbęde o ile wogulę się jej pozbęde, poprostu się rozglądam, nie pale się ani nic, tak tylko sobie szukam. Więc mackon nie buj się nic miłość do 600 tki zawsze pozostanie :icon_rolleyes: Aczkolwiek chciałbym coś letszego no co ktm to ja też mam mieszane uczucia jeszcze w 2t to lipa, tu mam motor bezawaryjny ( chodzi mi o dr ) więc sam wiesz, no ale ciekawią mnie wasze opinie na temat tych motocykli. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM 500 z tak starego rocznika odposc sobie na wstępie a husqwarne z 94 chwile potem.

Katalogi z czesciami do KTM zaczynają sie od 1994r a wcześniej jest czarna dziura. Podobnie jest z huskami ze raczej roczniki powyzej 98r mają normalny dostep do czesci.

Z tąd sie biora niskie ceny ktm i husqwarn z roczników poniżej 98.\

 

Pomyśl lepiej nad np DR 350 :) znajomy z Krakowa (i forum też) zrobił dokładnie przesiadkę z DR 600 na 350 i jest zachwycony możliwościami i osiągami.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr 350 byla by dobra gdyby nie to ze jest mulasto slaba , po przesiadce z 600 bedzie to dla ciebie uciazliwe - imho 600 to wlasnie dobry wybor w srod enduro , no chyba ze faktycznie cos na hard to szukaj 250 w 2t

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to DR maniak szykuje się na jakieś Hard Enduro :wink: może cr :crossy: ja uważam jak gawron i ten do dupy i ten KTM stary i czesci nei ma a husa nie lepsza :crossy: DrManiak miałeś ładną CR w sączu trza było brac :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to DR maniak szykuje się na jakieś Hard Enduro ;) może cr :icon_razz: ja uważam jak gawron i ten do dupy i ten KTM stary i czesci nei ma a husa nie lepsza :icon_rolleyes: DrManiak miałeś ładną CR w sączu trza było brac ;)

 

Po pierwsze co CR ma wspólnego z hard enduro ? Po drugie do dupy to jest papier – kultura wypowiedzi! Następnym razem za cos takiego dostaniesz 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem oglądać motorki ........ i niestety rozczarowanie są w stanie można powiedzieć mocno zmęczonym przeż życie........ jednak zostaje przy mojej poczciwej Dr 600 :) nad 350 też myślałem tylko jednak moc za mała, ja najchętniej chciałbym coś jeszcze mocniejszego od 600 :icon_mrgreen: no ale doszłem do wniosku że kupując stare szroty , to już wole przemęczyć ten sezon na mojej Dr poźniej wyjeżdzam no a kiedyś jak tam sobie wruce do polski to chce kupic nową Yz 426 bo bardzo mi ten motorek przypadł do gustu ;) no ale to bardzo dalekie plany...... chyba że się jeszcze coś trafi, to będe pytał. Ten ktm np nie miał kopnika - sama cena kopnika 450 zl i czekać czeba dość długo, szprzęgło jest już u progu ,,zgonu,, więc nawet nie chce myśleć ile by takie sprzęgło kosztowało..... jak by wogule je można gdzieś dostać. Huska natomiast miała nie orginalny prolink z tyłu ( bo orginał się wylał ) i jest BARDZO niska aż smiesznie wygląda..... no nic dzieki za pomoc koledzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...